Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaBeslenme ve SağlıkEbru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş serbest bırakıldı

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş serbest bırakıldı

Ünlü manken Ebru Şallı’nın eşi iş insanı Uğur Akkuş, dolandırıcılık iddiasıyla İstanbul’da havalimanında gözaltına alınmıştı.

Ö.A. isimli şahsın Akkuş’un Şişli’de bulunan bir AVM’deki ofisine 500 bin dolarını kripto paraya çevirtmek için gittiği ve parayı Uğur Akkuş’a teslim ettiği, Akkuş’un parayı ofiste güvenlik olarak çalışan E.E. ve yine aynı ofiste çalışan Feyza B.Y. isimli şahıslara verdiği ileri sürülmüştü.

Dolandırıldığını iddia eden Ö.A., şahısların paraları bankaya yatıracakları bahanesiyle ofisten ayrıldıklarını ileri sürerek şikâyetçi olmuştu.

HAVALİMANINDA GÖZALTINA ALINMIŞTI

Olaydan sonra gittiği Fransa’dan dönen Akkuş, İstanbul’da Havalimanı’nda polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alınırken, diğer şüpheliler ise ikametlerinde yakalanarak gözaltına alınmıştı. Şüpheliler, Emniyet’teki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi.

ZARARIN GİDERİLMESİ ÜZERİNE SERBEST BIRAKILDI

Savcılıktaki işlemleri tamamlanan Akkuş, müşteki Ö.A.’nın zararının giderilmesi ve şikayetini geri alması üzerine serbest bırakıldı.

“HEPSİ YALAN DOLAN, BIKTIM SİZDEN ARTIK”

Öte yandan, dün Emniyet çıkışı basın mensuplarına konuşan Akkuş, “İddia bu, ben bu iddialardan bıktım. Siz bu iddiaları haber yaptınız. Şimdi savcılığa gidiyorum, ifademi vereceğim. Yarın da basın açıklamamı yapacağım. Hepsi yalan dolan. Bıktım sizden artık. Bu basından bıktım. İddiayı haber yapıyorsunuz. İddia haber olmaz. Herkes şov yapıyor” ifadelerini kullanmıştı.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar