Ebru Şallı-Uğur Akkuş çifti Los Angeles’ta

Ebru Şallı-Uğur Akkuş çifti Los Angeles'ta

Geçtiğimiz aylarda evliliklerinde kriz yaşadıkları ve boşanacakları iddialarıyla gündeme gelen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, iki hafta önce ABD’ye gitti. Los Angeles’ta baş başa olmanın tadını çıkaran çift, son olarak yakın arkadaşları Mitra Mar’ın doğum günü kutladı. Şallı, bu anları takipçileriyle de paylaştı.

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’un, dolandırıcılık gerekçesiyle 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldığı haberleri çıkmıştı. Uzun zamandır maddi zorluklar yaşayan eşinin yanında olan 45 yaşındaki eski mankenin, artık boşanma kararı aldığı öne sürülmüştü.

“HİÇ UMURSAMIYORUZ BUNLARI”

Hakkındaki dedikoduları yalanlayan Akkuş, “Valla şöyle söyleyeyim şu zamana kadar 65 ülke gezdim, her sene dünyanın her yerine gidiyoruz. Her gittiğimizde böyle şeyler çıkıyor, hiç umursamıyoruz bunları. Son iki yıldan beri her gün bir haciz geliyor ama bunlar doğru değil” açıklamasını yapmıştı.

Ebru Şallı-Uğur Akkuş çifti Los Angelesta

EŞİNİN SOYADINI SİLDİ

Ebru Şallı’nın, sosyal medya hesabından ‘Akkuş’ soyadını kaldırması, boşanma dedikodusunu güçlendirmişti. TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında; Şallı’nın eve gelen hacizlerden artık sıkıldığı, hatta memurların eski eşi Harun Tan’ın evine kadar gitmesinin bardağı taşıran son damla olduğu belirtildi Borçlardan canı sıkılan eski mankenin, eşinden boşanmaya kararlı olduğu vurgulanmıştı.

"Ebru'nun yüzüne bile hiç bakmadım!"

SORULARI GÜLEREK GEÇİŞTİRDİ

İddiaların ardından el ele görüntülenen çiftten Uğur Akkuş ise ”Geçtiğimiz aylarda cezaevine girdiğiniz doğru mu?” sorusunu, ”Arkadaşlar ne alakası var. Amerika’daydım” diyerek geçiştirmişti.

Ebru Şallı-Uğur Akkuş çifti Los Angelesta

BAŞ BAŞA ABD TATİLİ

Tüm bunların ardından mutlu birlikteliklerine devam eden Akkuş çifti, yaklaşık iki hafta önce ABD’ye gitti. Beverly Hills’de dünyaca ünlü yıldızlara komşu olan Akkuş çifti yoğun iş programının dışında bol bol dostları ile vakit geçiriyor.

Ebru Şallı: Çölde ayaklarım yerden kesildi

Ünlü çift, son olarak yakın arkadaşları Mitra Mar’ın doğum günü kutladılar. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Ebru Şallı, bu görüntüleri takipçilerinin beğenisine sundu.

Ramazan Bayramı’nı da ABD’deki evlerinde geçiren ikili, hayranlarının bayramını da kutlamayı ihmal etmedi. Birkaç gün sonra yeri yatırımlar için New York’a geçecek olan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş’u yoğun bir tempo bekliyor.

Ebru Şallı-Uğur Akkuş çifti Los Angelesta
Önceki HaberLiverpool, Villarreal’i eleyerek Şampiyonlar Ligi’nin ilk finalisti oldu
Sonraki HaberGalatasaray’da büyük pişmanlık!