Ana SayfaMagazinEbru Gündeş'in anne acısı! Sahnede gözyaşlarına boğuldu

Ebru Gündeş’in anne acısı! Sahnede gözyaşlarına boğuldu

Güçlü sesi ile her daim sahnelerin aranan isimlerinden olan Ebru Gündeş, annesi Müjgan Bilgin’in koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirmesinin ardından ilk kez konser verdi. Ünlü sanatçı, ‘Âşık’ şarkısını söylediği sırada duygusal anlar yaşadı. Ebru Gündeş, önce seyirciye sırtını döndü, daha sonra sahnede hüngür hüngür ağladı.

Ebru Gündeş’in annesi Müjgan Bilgin, 24 Temmuz Pazar günü hayatını kaybetmişti. 73 yaşındaki Bilgin’in vefat haberi, yaşadığı site yönetimi tarafından duyurulmuştu. Duyuruda; “Sayın sakinlerimiz malikimiz Ebru Gündeş’in annesi Müjgan Bilgin vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz. Merhumenin cenazesi 25.07.2022 Pazartesi günü öğle namazına müteakip Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verilecektir” ifadeleri yer almıştı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TAZİYE TELEFONU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ünlü sanatçıyı telefonla arayarak, annesinin vefatı nedeniyle taziyelerini iletmişti. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.

Ebru Gündeşin anne acısı Sahnede gözyaşlarına boğuldu

İKİ YIL ÖNCE DE BABASINI KAYBETTİ

Ebru Gündeş, 2020 yılında da babası Remzi Gündeş’i toprağa vermişti. Siroz ve koah hastası olan Remzi Gündeş (76), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Gündeş’in cenazesi, kızı Ebru Gündeş ve iki kuzeni tarafından Büyükçekmece Mezarlığı’nda toprağa verilmişti.

Sahne ücreti dudak uçuklattı!

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Gündeş’in annesi Müjgan Bilgin, 25 Temmuz’da Zincirlikuyu Cami’nde kılınan cenaze namazı ile son yolculuğuna uğurlanmıştı. Şarkıcı, koronavirüs nedeniyle vefat eden annesinin cenazesinde ayakta durmakta güçlük çekmişti. Annesine olan düşkünlüğü ile bilinen Ebru Gündeş’in, kızı Alara’nın bir travma yaşamaması için cenazeye getirilmediği öğrenilmişti.

Ebru Gündeşin anne acısı Sahnede gözyaşlarına boğuldu

EBRU GÜNDEŞ’İN GÖZYAŞLARI

Tarifsiz bir acı yaşayan Ebru Gündeş, günler sonra ilk kez sahneye çıktı. Sevilen şarkılarını konukları için seslendiren sanatçı, zaman zaman duygusal anlar yaşadı. ‘Âşık’ şarkısını söyleyen Gündeş, “Keşke yanımda olsaydın canım, öyle özledim ki” bölümünde gözyaşlarına hakim olamadı.

Ebru Gündeşin anne acısı Sahnede gözyaşlarına boğuldu

Ebru Gündeş önce seyirciye sırtını döndü, daha sonra sahnede hüngür hüngür ağladı. Konsere kısa bir ara veren ünlü şarkıcıya, seyirciler alkışlarıyla destek oldu.

'Ebru Gündeş'i Hadise'ye tercih etmedim'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM