Ana SayfaMagazinDoğuma günler kala Sinem Kobal'dan karnı burnunda ilk poz

Doğuma günler kala Sinem Kobal’dan karnı burnunda ilk poz

İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan Sinem Kobal’dan Anneler Günü’nde sürpriz paylaşım geldi. Sinem Kobal karnı burnunda pozunu ilk kez paylaştı. Kobal’ın sosyal medya hesabından paylaştığı pozlara yorum yağdı.

2016 senesinde Cunda Adası’nda nikah masasına oturan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl kızlarını kucaklarına almıştı. İlk kez bebek heyecanı yaşayan çift, çocuklarına ‘Lalin’ adını vermişti.

Bebeklerinin doğumunun ardından yaşamlarının büyük kısmını Marmaris’te geçirmeye başlayan ve geçtiğimiz gün “Lalin iyi ki var, o bizim en güzel parçamız” diyen oyuncu çiftin bir kızları daha olacağı ortaya çıkmıştı.

AİLECE YÜRÜYÜŞ

Bebeklerinin adını henüz açıklamayan ve doğum için gün sayan ünlü çiftten Kobal, geçtiğimiz hafta eşi ve kızıyla yürüyüş yaparken çekilen fotoğrafı, Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Ünlü oyuncu, siyah-beyaz bu fotoğrafı Satin Jackets’in “You Make Me Feel Good” adlı şarkısı eşliğinde yayınlamıştı. Kobal’ın gönderisi takipçilerinden oldukça ilgi görmüştü.

SÜRPRİZ PAYLAŞIM

Sinem Kobal’dan Anneler Günü’nde sürpriz paylaşım geldi. Doğuma günler kala yeşil elbisesiyle karnı burnunda poz veren Sinem Kobal’a beğeni yağdı. Güzelliğiyle hayran bırakan Sinem Kobal’ın Anneler Günü paylaşımı sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Bir erkek bebek bekleyen Tatlıtuğ ile Dizer, 15 Nisan Cuma sabahı oğulları Kurt Efe’yi kucaklarına aldı. Doğuma giren 38 yaşındaki oyuncu, gözyaşlarını tutamadı. Altın saçlı Kurt Efe’nin adeta babasının kopyası olduğu öğrenildi.

SOLUĞU HASTANEDE ALDILAR

Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ’la ilk misafirlerini doğum yaptığı özel hastanede kabul etti. Şimdilerde ikinci kızlarını kucaklarına almak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal da arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Oyuncu çift, gazetecilerin soruları üzerine, “Arkadaşlar, önce bir Kıvanç’ı görelim. Sonra sizinle ilgilenelim. Gelelim konuşalım” ifadelerini kullandı.

“SON AYDAYIZ”

Karnı burnunda objektiflere yansıyan sekiz aylık hamile Kobal ise son haliyle dikkat çekti. Uzun süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncu, “Hamilelik süreci güzel gidiyor. Son aydayız. Her şey yolunda” diyerek, hastaneye giriş yaptı.

Exit mobile version