Ana SayfaMagazinDila Tarkan minik oğluna kavuştuğu anları paylaştı!

Dila Tarkan minik oğluna kavuştuğu anları paylaştı!

Üç yıllık sevgilisi Dağhan Doğruer ile Yunanistan’da iki gün iki gece süren görkemli bir düğünle nikah masasına oturan Dila Tarkan, sekiz aylık hamileyken eşi ile tatile gitmişti. Bebek erken davranınca apar topar Türkiye’ye dönen sosyetik güzel, 27 Ağustos’ta oğlunu kucağına almıştı. Çiçeği burnunda anne, doğumhanede yaşadıkları, heyecanı ve mutluluğu sevenleriyle paylaştı. İşte o anlar…

Sosyal medya içerik üreticisi Dila Tarkan, uzun süredir birlikte olduğu Dağhan Doğruer ile şubat ayında nişanlanarak, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Ünlü çift, geçtiğimiz mart ayında Yunanistan’ın Atina şehrinde nikah masasına oturmuştu. İkiliyi ki gün iki gece süren özel günlerinde aileleri ve dostları yalnız bırakmamıştı.

BABY SHOWER PARTİSİ

Mutlu evliliği devam eden ve ilk kez anne olmak için gün sayan Dila Tarkan, geçtiğimiz aylarda dostları ve ailesiyle baby shower partisi yapmıştı. Winnie the Pooh konseptli parti renkli geçmişti. Dila Tarkan, sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafların altına “Seninle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyorum” notunu düşmüştü.

Dila Tarkan minik oğluna kavuştuğu anları paylaştı

ANNE OLDU

Ancak oğlunu eylül ayında kucağına almayı bekleyen Dila Tarkan, bebek erkenci davranınca eşiyle birlikte gittiği Yunan adaların erken dönmüştü. Hemen ameliyata alınan Dila Tarkan, 27 Ağustos günü oğlunu dünyaya getirmişti.

Dila Tarkan-Dağhan Doğruer çiftinden mutluluk pozu

“MUTLULUKTAN UÇUYORUZ”

Güzel haberi Dila’nın kardeşi Sima duyurmuş ve hastane odasında ablasıyla çekilen karesini; “Yunan Adaları’ndan acil dönüş yapıldı. Çünkü bebişimiz sürpriz bir şekilde erken gelmeye karar verdi. Diloş da bebiş de çok iyiler. Mutluluktan uçuyoruz” notuyla paylaşmıştı.

Dila Tarkan minik oğluna kavuştuğu anları paylaştı

ANNE-BEBEĞİN İLK KARŞILAŞMASI

Şimdilerde anne olmanın tadını çıkaran 29 yaşındaki ünlü isim, sosyal medya hesabından doğumhanede yaşadıklarını “Luca Kartal Doğruer evde” notuyla paylaştı.

Böylece oğlunun adını ilk kez açıklayan DilaTarkan’ın bebeği ile ilk karşılaşmasının yer aldığı görüntüler büyük ilgi gördü. Hamilelik süresince eşine destek veren Dağhan Doğruer, doğumhanede de eşini yalnız bırakmadı. Doğruer, oğlunun göbek bağını kesti.

hüngür hüngür ağlamış!

Dila Tarkan ve minik oğluna binlerce beğeni ve “Çok güzelsiniz, dünyamıza hoş geldi”, “Uzun sağlıklı, huzurlu yılları olsun Kartal bebeğin”, “Sağlıkla büyüsün” şeklinde yorum geldi.

Dila Tarkan minik oğluna kavuştuğu anları paylaştı
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM