Ana SayfaMagazinDemet Özdemir ile Oğuzhan Koç'tan düğün sonrası ilk kareler

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’tan düğün sonrası ilk kareler

28 Ağustos 2022 tarihinde İstanbul’da aileleri ve yakın dostlarının katıldığı görkemli bir törenle dünyaevine giren oyuncu Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’tan düğün sonrası ilk paylaşım geldi. İki yıllık aşklarını evlilikle taçlandıran ünlü çift, birlikte çekilen fotoğraflarını siyah-beyaz olarak sosyal medya hesaplarından paylaştı. İkilinin düğün fotoğraflarını aynı notu düşmesi dikkatlerden kaçmadı.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 26 Ağustos olarak belirledikleri nikah tarihlerini olumsuz hava şartları nedeniyle 28 Ağustos’a ertelemişti. İkili, iki günlük gecikmeyle nikah masasına oturmuştu. Çiftin nikah şahitliğini Acun Ilıcalı ve Faruk Turgut üstlenirken; ikili, ilk danslarını Zeki Müren’in seslendirdiği ‘Aklımda Sen Fikrimde Sen’ şarkısı ile yapmıştı.

“HALI KAYDIRMAZ MI O?”

Törende üç farklı gelinlik giyen Özdemir’in ilk seçimi sosyal medyada gündem olmuştu. Bazı kullanıcıları Özdemir’in gelinliğini halı kaydırmaza benzetmişti. Ünlü ismin, birinci gelinliğine; “Halının altına serdiğim kaydırmaz örtüye benziyor ama mutlu olsunlar”, “Rahmetli babaannemin tel dolabı vardi gelinliğe bakınca o aklıma geldi niyeyse”, “Şey değil mi ya bu, halı kaydırmaz?” şeklinde yorumlar yağmıştı.

“OĞUZHAN’A BAK GELİNDEN UZUN DURAYIM DİYE KAR LASTİKLERİNİ TAKMIŞ!”

Oğuzhan Koç’un da ayakkabıları gündem olmuştu. Ünlü ismin kalın tabanlı ayakkabılarına; “Oğuzhan’a bak gelinden uzun durayım diye kar lastiklerini takmış”, “Damadın ayakkabıları Demet’inkinden yüksek maşallah”, “Oğuzhan’ın altına tank mı koymuşlar o topuk ne?”, “Gelinlikten ziyade Oğuzhan’ın ayakkabısı bambaşka” gibi yorumlar gelmişti.

 

861 BİN TL’LİK DÜĞÜN HEDİYESİ

Düğüne, çiftin ailelerinin yanı sıra sanat dünyasından birçok önemli isim katılmıştı. Oğuzhan Koç, eşine Türkiye’de tek olan Bulgari serpenti gerdanlık hediye etmişti. Koç’un düğün hediyesinin detayları da çok geçmeden belli omuştu. Ünlü şarkıcının eşine düğün hediyesi olarak aldığı gerdanlığın 47,500 Euro (yaklaşık 861 bin TL) değerinde olduğu ortaya çıkmıştı.

“VE SONSUZA DEK MUTLU YAŞAMIŞLAR!”

Tüm bunların ardından Sarıyer’deki bir otelde düzenlenen tören ile Özdemir’le hayatını birleştiren Koç’tan düğün sonrası ilk paylaşım geldi. Oğuzhan Koç, eşi ile birlikte çekilen fotoğrafını, “Ve sonsuza dek mutlu yaşamışlar!” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcı, “Rüya gecemizde yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürler!” mesajını da yayınladı. Koç’un gönderisi takipçilerinden oldukça ilgi gördü.

Benzer bir paylaşım da Özdemir’den geldi. Eşiyle verdiği pozu yine siyah-beyaz olarak yayınlayan güzel oyuncu da gönderisine; “Ve sonsuza dek mutlu yaşamışlar!”  notunu düştü. Demet Özdemir’in Koç’un çok konuşulan platform ayakkabılarını kesmesi dikkaterden kaçmadı.

Exit mobile version