Demet Evgar: Hamileliğin konforunu yaşıyorum

Demet Evgar: Hamileliğin konforunu yaşıyorum

Son olarak final yapan ‘Alev Alev’ adlı dizide ‘Cemre’ karakterini canlandıran Demet Evgar, geçtiğimiz ay aile arasında gerçekleşen nikâh töreniyle işletmeci Levent Babataş ile dünyaevine girmişti. Önceki gün bir AVM’de görüntülenen altı aylık hamile oyuncu, gazetecilerin sorularını yanıtlayarak geçirdiği süreçle ilgili konuştu.

Yaklaşık bir yıldır ekranlardan uzak olan Demet Evgar ile işletmeci sevgilisi Levent Babataş, altı senedir devam eden birlikteliklerini 17 Mart’ta evlilikle taçlandırmıştı. Ünlü çiftin nikahını, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıymıştı.

AİLE ARASINDA SADE TÖREN

Evgar’ın nikah şahitliğini çocukluk arkadaşları Duygu Acar ve Selen Öztürk yaparken, Levent Babataş’ın nikah şahitliğini de çiftin yakın arkadaşları Özlem Oğuz ve Yeşim Koçak üstlenmişti. Koronavirüs pandemisi nedeniyle aile arasında yapılan nikâh töreninin ardından, Evgar-Babataş çiftinin düğünü dostlarının da katılımıyla yaz aylarında gerçekleşecek.

Demet Evgar: Hamileliğin konforunu yaşıyorum

“EVLENİYORUM” DİYE BAĞIRDI

Başarılı oyuncu, nikâhtan önce arkadaşlarıyla evinin bahçesinde drone ile de çekimler gerçekleştirmişti. Bir ara “Evleniyorum” diyerek bağırması dikkat çeken Evgar, komşularından tebrik almıştı.

“KİLO NEDİR Kİ?”

İlk bebeğini bekleyen Evgar, önceki haftalrda Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Kız bebek dünyaya getirmeye hazırlanan 41 yaşındaki oyuncu, basın mensuplarının “Bu dönemde kilo alma gibi korkunuz var mı?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Çok şükür yok. Bu o kadar muazzam bir şey ki, ‘Ay vücuduma ne oldu?’ falan, bu hiç umurumda değil. Bu dönemde bakıyorum hep erkekler, babalar da kilolu zaten. Kilo nedir ki? Alınır, verilir. Verilmese de verilmez.

Demet Evgar annesinin gelinliğini giydi!

‘MAVİ’ İSMİNE NASIL KARAR VERDİLER?

Kızına verdiği ‘Mavi’ adını hem en sevdiği şiir, hem de gözlerinin rengi olduğu için tercih ettiği konuşulan Evgar, ‘Mavi’ ismini eşi Levent Babataş’la kararlaştırdıklarını söylemişti.

Oyuncu, “Aslında ismi ben açıklamadım. Mavi ismi içimize siniyor, yani Levent de sever maviyi. Böyle renk gibi değil de his gibi gelir mavi. Ben ‘Acaba mavi mi?’ dediğimde eşim de ‘Şahane’ dedi” şeklinde konuşmuştu.

Demet Evgar: Hamileliğin konforunu yaşıyorum

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Ünlü isim, tüm bunların ardından son olarak İstinyePark’ta objektiflere takıldı. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Evgar, “Çok, çok, çok şükür. Daha şükredecek bir şey bulamayız herhalde. Çok heyecanlıyım” dedi.

Kızına Mavi adını koyacak olan oyuncu, “İsimde değişiklik yapma ihtimaliniz var mı?” sorusunu, “Şu an için yok” diye cevapladı.

Demet Evgar, “Hamilelik sürecinde kilo almamaya dikkat ediyor musunuz, nasıl besleniyorsunuz?” sorusuna ise şu ifadelerle yanıt verdi:

Ben hep sağlıklı besleniyordum, bu süreçte de böyle beslenmeye devam ettim. Kilo almak gibi bir derdim olmadı. Hamileyim işte, daha ne? Konforunu yaşıyorum yani.

Güzel oyuncunun bebeği göründü

“DOĞUM SONRAMI DÜŞÜNMÜYORUM”

Doğum sonrası setlere ara verip vermeyeceği sorulan Evgar, “Şu anda günümü, anımı düşünüyorum, doğum sonramı düşünmüyorum. Bebeğimin yanında olurum ama” açıklamasını yaptı.

Doğumun nerede olacağı da sorulan oyuncu, “Nerede gelmek isterse, ona bağlı” diyerek, çocuk mağazalarını dolaşıp alışveriş turunu tamamladı.

Demet Evgar: Hamileliğin konforunu yaşıyorum

KARNI BURNUNDA POZ VERDİ

Öte yandan sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Demet Evgar, karnı burnunda pozunu takipçileriyle paylaşmıştı. Ayna karşısında çektiği fotoğrafı yayınlayan güzel oyuncunun karnının iyice belirginleşmesi dikkat çekmişti.

ASMALI’DA ROMANTİK ANLAR

Geçtiğimiz temmuz ayında da Demet Evgar-Levent Babataş çift, Asmalımescit’te bir mekanda görüntülenmişti. Müzik eşliğinde romantik dakikalar geçiren çift, sık sık birbirine sarılarak şarkı söylemişti. Gazetecileri fark eden ikili, apar topar mekandan ayrılmıştı.

İddialı pozları sosyal medyaya damga vurdu

Önceki HaberOlay yarattı
Sonraki HaberTarık Emir Tekin askere gidiyor! ‘Biraz uzağa düştüm’