Ana SayfaMagazinDefne Samyeli'den bikinili paylaşım: Kasımda deniz

Defne Samyeli’den bikinili paylaşım: Kasımda deniz

Eski haber spikeri Defne Samyeli, şimdilerde şarkıcı kimliğiyle adından sıkça söz ettiriyor. Samyeli, tatil yapmak için soluğu Göcek’te aldı. Kasım ayında bikinisiyle objektif karşısında poz veren Samyeli, çekilen fotoğraflarını da takipçileriyle paylaştı. Samyeli’nin fit görüntüsüne beğeni yağdı.

Defne Samyeli, geçtiğimiz aylarda sözü Sibel Algan’a, müziği Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait ‘Abidin’ parçasını sevenleriyle buluşturmuştu. Yeni eseriyle ilgili olarak ise “’Bundan sonra hiçbir şeyi kafama takmayacağım’ diyenleri dansa davet ediyorum. Tek bildiğim şey de bizi müzik kurtaracak” açıklamasını yapmıştı.

YORUM YAĞDI!

Bir dönem oyuncu olarak kamera karşısına geçen, son dönemde ise müzik kariyeriyle ön planda olan eski haber spikeri, sonraki günlerde Etiler’de bir mekan çıkışı objektiflere yansımıştı. İlk şarkısına çektiği klipte adeta avuç avuç çikolata yediği sahnelere sosyal medyada yorum yağan ünlü şarkıcıdan, olumsuz mesajlara cevap gelmişti.

Defne Samyeliden bikinili paylaşım: Kasımda deniz

“İNSANLAR ÇİKOLATA YEMİYOR MU?”

Elleriyle çikolata yediği anlar sebebiyle teşhircilikle itham edilen Defne Samyeli, söz konusu eleştirilere şu ifadelerle sert çıkmıştı:

Benim çikolata yememde ne varmış? Çikolata yemiyor mu insanlar, ben yiyorum. Canım sıkıldığı zaman özellikle daha çok yemek yiyorum. ‘Duygusal yiyicilik’ diye bir şey var. Bu bir gerçek. Bir klibin orasına burasına bakıp, onunla ilgili yapılan yorumlar sahibine aittir. Kim ne gözle izliyorsa ona göre yorum yapar. ‘Teşhirci’ ne demek? Hangi gözlükle insanlar bakıyorsa ona göre bir yorumda bulunuyorlar. Kimin teşhirci olduğuna bununla ilgili yorum ifade eden kişi karar veremez ki! Kime göre, neye göre kimin teşhiri? Bana göre değil, nokta. Ben bildiğim yolda ilerlerim her zaman.

Defne Samyeliden bikinili paylaşım: Kasımda deniz

GÖCEK’E GİTTİ

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve sık sık günlük hayatından kesitler yayınlayan Defne Samyeli, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Takipçilerinden Defne Samyeli'ye...

BİKİNİLİ POZUNU PAYLAŞTI 

Eski spiker ve Türkiye güzeli, tatil yapmak için Göcek’e gitti. 50 yaşındaki Samyeli, kasım ayında denizin ve güneşin keyfini çıkardı. Samyeli pozlarına “Ve tatilden son kalan: Kasım’da deniz” notunu düştü.

Defne Samyeliden bikinili paylaşım: Kasımda deniz
Defne Samyeli bikinili pozuyla yaşıtlarına meydan okudu

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM