Danla Bilic ile Yusuf Engin barıştı

Danla Bilic ile Yusuf Engin barıştı

YouTube’da yayınladığı makyaj videolarıyla büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Danla Bilic, kozmetik sektöründe faaliyet gösteren iş insanı Yusuf Engin ile ilişkisini birkaç ay önce noktalamıştı. Birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi de bırakan ikili arasında yeni bir gelişme yaşandı.

Yayınladığı makyaj videoları ile bir anda büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ve sonrasında fenomen olan Danla Bilic, ‘tatlıcı’ lakaplı Berat Demir’le yollarını ayırdıktan sonra Poyraz Teoman’la birliktelik yaşamıştı. Ancak aradığı mutluluğu bulamayan Bilic, sonrasında Yusuf Engin ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Aşklarını gizlemeyen ikili, ilk kez el ele görüntülendikten sonra Danla Bilic, sosyal medya üzerinden bir takipçisine verdiği cevapta söylediği sözlerle gündem olmuştu.

Danla Bilic ile Yusuf Engin barıştı

“YUSUF’A ‘ABİ’ DİYORDUM”

27 yaşındaki fenomen, sevgilisine “Ağabey” dediğini açıklamıştı. Bilic, konuyla ilgili Instagram hesabından gelen bir soruya, “Olur öyle şeyler, ben de Yusuf’a ‘Ağabey’ diyordum.” yanıtını vermişti.

"İşler bekleyebilir, güneş asla"

Ancak Danla Bilic, geçtiğimiz ocak ayında Yusuf Engin ile yollarını ayırma kararı almıştı. Çiftin sosyal medyada birbirlerini takipten çıktığı görülmüştü. Özel hayatlarını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden iş insanı Yusuf Engin ile Danla Bilic, ayrılık haberleriyle ilgili bir açıklama yapmamıştı.

DANLA’DAN KAAN YILDIRIM CEVABI

Engin’den ayrıldıktan sonra Danla Bilic’in adı oyuncu Kaan Yıldırım’la aşk iddialarına karışmıştı. ‘Söylemezsem Olmaz’ programının canlı yayınında konuşan Bircan Bali, “Hadise’nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım ile Danla Bilic sosyal medya hesabından takipleşmeleri dedikoduları beraberinde getirdi. Dedikodular var, duydum. Çok da yakışıyorlar” açıklamasını yapmıştı.

Danla Bilic ile Yusuf Engin barıştı

Çıkan aşk haberlerinin ardından ikiliden açıklama geldi. Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan fenomen isim, “Bugün ufak bir ameliyat oldum ki inanır mısınız estetik değil. Neyse çıktığımda haberlere göre yeni sevgilim varmış benden hızlısı mezarda” demişti.

'Çok güzel şubat oluyor'' notuyla paylaştı

AŞKA İKİNCİ ŞANS

Tüm bu yaşananların ardından şimdilerde bayram tatilinde olan Danla Bilic, attığı tweetle herkesi şaşırttı. Takipçilerine “Exten next olur mu deniyorum sizin için” diye seslenen ünlü isim, Engin ile barıştığını duyurdu.

Sosyal medya fenomeni ardından da yaklaşık 6 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından Yusuf Engin ile birlikte çektiği fotoğrafı paylaştı ve “Komik adamdır” notunu düştü.

Danla Bilic ile Yusuf Engin barıştı

DÖRT KEZ ESTETİK OPERASYON GEÇİRDİ

Öte yandan iki sene önce geçirdiği mide ameliyatının ardından fazla kilolarından kurtulan ünlü YouTuber, daha önce dört kez estetik operasyon geçirdiğini açıklamıştı.

Bilic, “Mide dahil sadece dört kez ameliyat oldum. İnsanlar ‘Öncesi-sonrası’ fotoğraflarımı yayınladığında hiç üzülmüyorum. Aksine ‘Ne kadar doğru bir şey yapmışım’ diyorum” şeklinde konuşmuştu.

Önceki HaberKeremcem şaştı kaldı: Nereden çıkıyor bu haberler?
Sonraki HaberDerya Bedavacı: ‘Bergen’ filminin yarısında çıktım!