Cristiano Ronaldo: ‘Kavgadan hiç kaçmadım’

Cristiano Ronaldo: 'Kavgadan hiç kaçmadım'

Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, Fas karşısında 2022 FIFA Dünya Kupası’nda elenmelerinin ardından sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu.

Cristiano Ronaldo, 2022 FIFA Dünya Kupası’ndan elenmelerinin ardından kişisel sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İşte Cristiano Ronaldo’nun açıklamaları…

“Portekiz ile bir Dünya Kupası kazanmak kariyerimin en büyük ve en tutkulu hayaliydi. Neyse ki Portekiz de dahil olmak üzere uluslararası alanda birçok kupa kazandım. Ülkemizin adını dünyanın zirvesine yazdırmak en büyük hayalimdi. Bunun için savaştım. Bu rüya için çok mücadele ettim.”

“BU RÜYA GERÇEKLEŞMEDİ”

“16 yıl boyunca Dünya Kupası’nda mücadele ettim, goller attım, her zaman harika oyuncularla birlikte milyonlarca Portekizli tarafından desteklendim. Elimden gelen her şeyi verdim. Sahada her şeyi denedim. Kavgadan asla kaçmadım ve rüyamdan vazgeçmedim. Ne yazık ki, bu rüya gerçekleşmedi.”

“Öfkeli bir tepki vermek işe yaramazdı. Sadece herkesin bilmesini istiyorum ki; çok şey söylendi, çok şey yazıldı, çok şey speküle edildi ama Portekiz’e olan bağlılığım bir an bile değişmedi. Her zaman, bu ülkenin hedefleri için savaştım. Ülkeme, takım arkadaşlarıma asla sırtımı dönmedim.”

“SÖYLENECEK ÇOK BİR ŞEY YOK”

“Şimdilik söylenecek çok fazla bir şey yok. Teşekkürler Portekiz. Teşekkürler Katar. Rüyam, hala devam ediyorken çok güzeldi. Şimdi, zaman en büyük rehberimiz olacak. Herkes kendi dersini çıkaracaktır.”

Önceki HaberEski Çin Devlet Başkanı Zemin’in külleri denize döküldü
Sonraki Haberİngiltere’nin penaltı kabusu Katar’da da bitmedi