Ana SayfaSporCANLI: Fenerbahçe'de Jorge Jesus ile Joao Pedro basın toplantısı düzenliyor

CANLI: Fenerbahçe’de Jorge Jesus ile Joao Pedro basın toplantısı düzenliyor

UEFA Avrupa Ligi’ndeki Fenerbahçe – Dinamo Kiev maçı öncesi Portekizli hoca Jorge Jesus ve İtalyan futbolcu Joao Pedro basın toplantısında açıklamalarda bulunuyor.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ve Brezilya asıllı İtalyan yıldızı Joao Pedro, Dinamo Kiev maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulunuyor.

Jorge Jesus, “Öncelikle basın toplantısında pek çok kadın gazeteci gördüğüm için mutluyum. Brezilya ve Portekiz’den alışkınım. Bu sektörde kadın gazetecileri gördüğüm için mutluyum. Gruptan çıkmak için kalite ve hırsımız var. Fenerbahçe, Dinamo Kiev ve Rennes dengeli takımlar. Dinamo Kiev ile bir ay önce oynadığımız maça göre daha iyiyiz. Kazanacak gücümüz var” diyerek sözlerine başladı.

Transferle ilgili gelen soruya Jorge Jesus, “Kim Min-Jae en iyi savunma oyuncumuzdu, ayrıldı. Futbolda bunlar var. Artık mevcut kadroya odaklanmalıyız. Transfer dönemi bitiyor. Elimizdeki oyuncularla devam edeceğiz” cevabını verdi.

JOAO PEDRO: “GÜCÜMÜZÜ GÖSTERMEK İSTİYORUZ”

Basın toplantısında söze başlayan Joao Pedro “Dinamo Kiev ile önemli bir maça çıkacağız. Rakibi tanıyoruz, onlar da bizi tanıyor. Galibiyetle başlamak istiyoruz. Önemli bir turnuva, gücümüzü göstermek istiyoruz” dedi.

Joao Pedro, “Fenerbahçe’ye geldiğimden beri taraftarın tutkusunu gördüm. Saha içinde olmak farklı. Gol attığımda hissettiğim duyguyu açıklayamam. Taraftar, çok tutkulu ve takıma bağlı. Farklı bir atmosfer” açıklamasını yaptı.

Joao Pedro, “Kimin oynayacağına hocamız karar verir. Bu soruyu ona sormalısınız” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM