Ana SayfaSporCanlı: Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus basın toplantısında konuşuyor

Canlı: Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus basın toplantısında konuşuyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, UEFA Avrupa Ligi’nde yarın akşam konuk edecekleri Rennes mücadelesi öncesi basın toplantısı düzenliyor.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ve futbolcu İrfan Can Kahveci, UEFA Avrupa Ligi’nde oynayacakları Rennes maçı öncesi açıklamalarda bulunuyor.

Fenerbahçeli isimlerin açıklamaları şu şekilde:

İRFAN CAN KAHVECİ: “LİDER ÇIKMAK İSTİYORUZ”

“İnşallah kazanmaya devam ederiz. Lider olarak çıkmak istiyoruz, çünkü lider son 16’ya kalıyor. Bunu gerçekleştireceğimizi düşünüyorum.”

“İNŞALLAH BU SEZON ÇOK GOL ATARIM”

“Önceki sezonlarda az gol atmışım, onu gördüm. İnşallah bu sezon daha çok atarım. Hocamız, büyük bir hoca olduğunu kanıtladı. Zaten öyle bir hocaydı. İnsanlığını konuşmak istiyorum, inanılmaz iyi bir insan. Beni çok etkiledi. Onun için her şeyimizi vermek istiyoruz. Herkes, ona çok saygı duyuyor.”

“İYİ SAVUNMA ŞAMPİYON YAPAR”

“Hocamız, benden nasıl faydalanacağını iyi biliyor. Bu da benim performansımı arttırıyor. İnşallah böyle devam eder.

İyi hücum maç kazandırır, iyi savunma şampiyon yapar. İnşallah bu devam eder. Çok doğru.

“BİZ DE TAHMİN EDEMİYORUZ”

“Oynayıp oynayacağımızı artık biz de tahmin edemiyoruz. (Gülerek) Hocamız geldiğinden beri futboldan gerçekten keyif almaya başladım.”

“TARAFTAR ARKAMIZDA DURSUN”

“Hocamız herkesi birlikte tutuyor. İyi günde ve kötü günde taraftarın arkamızda durması önemli. Zaten geçmişte bunu en iyi yapan taraftar, Fenerbahçe taraftarı.”

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM