Pazartesi, Haziran 24, 2024
Ana SayfaMagazinCanan Akçalı'nın Başarı Hikayesi

Canan Akçalı’nın Başarı Hikayesi

İstanbul, Türkiye – RM’C PMU Master tarafından düzenlenen ve başarı hikayelerinin taçlandırıldığı “Uluslararası Başarı Hikaye Ödülleri 2024” gecesi, Rauf Denktaş Kültür Merkezi Ayazağa’da muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirildi.

Üçüncüsü düzenlenen etkinlikte, iş, sanat, basın ve güzellik sektöründen birçok isim ödüllerine kavuştu.

Başarılı iş kadını, Ludo Nail and Beauty’nin kurucusu Canan Akçalı, İstanbul’da doğup büyüdü mesleğine olan sevgisi ve disiplini onu her zaman başarılı kıldı uzun yıllar Türkiye’nin birçok ilinde hizmet verdikten sonra İzmir Alsancak’ta kendi şubesini kurarak bilgisi ve deneyimi sayesinde önemli başarılara imza attı.


Canan Akçalı kurduğu tüm şubeleri tarafından da büyük ilgiyle karşılandı gelişen teknolojiyi takip ederek en iyi hizmeti vermeye devam edeceğini ifade etti.


Hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlediğini ve İzmir’e 5 şube hedeflediğini dile getiren Canan Akçalı, sadece İzmir değil türkiyenin bir çok şehrine şube kurmak için hazırlıklarımıza başladığını söyledi oradaki kadınlarımıza doğru hizmet vermek için birçok kızımıza iş istihdamı sağlamak için ve müşterilerimize iyi hizmet verebilmenin çabası içerisindeyim” diyen Akçalı, Türkiye’de de güzellik alanında profesyonel hizmetin yaygınlaşmasını sağlayacağını dile getirirken müşteri memnuniyeti ve sağlığının öncelikli olduğuna da vurgu yaptı.


Canan Akçalı önderliğinde, profesyonel güzellik ve bakım konusunda uzmanlaşmış bir ekipten oluşan Ludo Nail and Beauty’de, medikal cilt bakımından dermapene, micro bladingten bölgesel incelmeye, saç mezoterapisinden protez tırnağa kadar birçok alanda yenilikçi tekniklerle hizmet alabilir, kendinize eşsiz bir deneyim ve değişim armağan edebilirsiniz. Ben hiçbir zaman başarıyı düşlemedim onun için çalıştım.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar