Ana SayfaMagazin'Camdaki Kız'ın 'Levent'i Tuğrul Tülek'ten set paylaşımı

‘Camdaki Kız’ın ‘Levent’i Tuğrul Tülek’ten set paylaşımı

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Camdaki Kız’da Selen Koroğlu’nun eşi ‘Levent’ karakterine hayat veren Tuğrul Tülek, dizideki rol arkadaşlarıyla verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Tülek’in sette çektiği kareyi Burcu Biricik de takipçilerinin beğenisine sundu.

Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ‘Camdaki Kız’ dizisi, her perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan ve dizide ‘Levent’ karakterine hayat veren Tuğrul Tülek, rol arkadaşıyla sık sık vakit geçiyor.

SET POZU

Zaman zaman sette geçirdiği anları da takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncu, son olarak ‘Camdaki Kız’ın kadın oyuncuları; Burcu Biricik, Feri Baycu Güler, Selma Ergeç ve Nur Sürer ile çekim arasında poz verdi.

'Sonunda biri Feride’ye haddini bildirdi'

Tuğrul Tülek’in paylaştığı fotoğraf karesini Burcu Biricik de takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü oyuncuların yayınladığı kare, büyük ilgi gördü.

Camdaki Kızın Leventi Tuğrul Tülekten set paylaşımı

“YEMEK SAHNESİ ÇEKERKEN ZORLANIYORUM” 

Geçtiğimiz aylarda bir sosyal medya platformunda hayranlarından gelen soruları yayınlayan Tuğrul Tülek, en çok tekrar aldıkları sahnenin yemek sahnesi olduğunu söylemişti. Ünlü isim, “Bir gün içinde iki yemek sahnesi çekiliyorsa çok zorlanıyorum. Çünkü çok yemek yiyorum ben sahnelerde” demişti. 

“Dijitalde sahnelenen oyunları izledim ama hiç tat alamadım”

Tülek, sözlerine; “Mesela sabah kahvaltı sahnesi çekiliyordu bir gün akşam, akşam yemeği sahnesi çekiliyor bütün gün o masanın etrafındayım ve sürekli yemek yiyorum ve geneli var yakını var sıkı ikilisi var detayı var osu var busu var derken ben sürekli o iştahla yemek yemek zorundaymışım hissi biraz beni zorluyor bazı günler ama gerçekten yemek yerken terliyorum” diye devam etmişti.

Camdaki Kızın Leventi Tuğrul Tülekten set paylaşımı
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM