Ana SayfaMagazin'Camdaki Kız'ın Hayri’si Cihangir Ceyhan’dan çok özel açıklamalar

‘Camdaki Kız’ın Hayri’si Cihangir Ceyhan’dan çok özel açıklamalar

Kanal D’nin; yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan, yayınlanan her bölümü ile çok izlenen dizisi ‘Camdaki Kız’ yeni sezona başladı. Dizide ‘Hayri’ karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan, izleyicileri yeni sezonda nelerin beklediğine dair samimi açıklamalar yaptı.

Ekibin uyumuna değinen Cihangir Ceyhan, “Yeni sezon başladığı için herkesle ortak bir sevinç yaşıyoruz. Gayet keyifli gidiyor. Birbirini seven bir ekibiz, sömestr tatili biter herkes bir araya gelir ya, öyle bir sevinç bizimki” dedi.

“ÇOK GÖRMEDİĞİM BİR HAVAMIZ VAR”

Ünlü oyuncu, yeni sezonda izleyicileri nelerin beklediğine dair, “Biz hikayemize güveniyoruz. Ekip arkadaşlarımın yanı sıra usta oyuncularımız olsun, yönetmenimiz olsun çok görmediğim bir havamız ve auramız var. Hayri ve Nalan’ın daha da yakınlaştıklarını izliyoruz zaten. Daha fazlasını bizde bilmiyoruz. Senaryo her geldiğinde hepimiz o an öğreniyoruz. Nalan ve Hayri ya da diğer karakterlerimiz fark etmez, herkesi güzel bir serüven bekliyor bence” şeklinde konuştu.

Camdaki Kızın Hayri’si Cihangir Ceyhan’dan çok özel açıklamalar

Camdaki Kız dizisi, heyecan dolu yeni bölümleri ile her perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

'Camdaki Kız'da Nalan'ı korkutan not

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM