Ana SayfaMagazinCamdaki Kız’da nefes kesen bölüm: Cana bebeğin babasını Nalan’a söyledi

Camdaki Kız’da nefes kesen bölüm: Cana bebeğin babasını Nalan’a söyledi

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun aynı adlı eserinden uyarlanan Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta Perşembe günleri izleyici ekranlara kilitleyen dizinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte ‘Camdaki Kız’ dizisinin 58. bölüm fragmanı ve 57’nci bölüm özeti…

SELİN CEYLAN / milliyet.com.tr56. bölümü çok heyecanlı bir yerde biten ‘Camdaki Kız’, aynı heyecanıyla 57. bölüm başladı. Nalan Hayri’yi otoparkta öptüğü sırada araba kapısının sesiyle irkilen çift Billur’u görünce şok oldu. Nalan’la son tartışmalarından sonra ve Hayri’yle öpüştüğünü gören Billur gitmek istedi. Nalan Billur’a ‘Neden yaptığmı bilmiyorum. Boşluktayım, hataydı’ dedi ancak bu sözlerin hepsini Hayri duydu. Gördükleri karşınsınde şoke olan Billur ‘Ateşle oynuyosun yanlış yoldasın’ dedi. Bütün yalvarışlarını duyan Hayri, Nalan’a korkunç bir ifadeyle baktı. ‘Nalan Ben senin boşluğa düşünce sarılacağın kişi değlim, Bence sen ne yap biliyor musun? Kendine başka bir yara bandı bul!’ dedi ve çekti gitti.

GÜLCİHAN’DAN FERİDE’YE TEHDİT

Nalan’ın annesinin Feride olmadığını bildiğini söyleyen Gülcihan yine sert kayaya çarptı. Çocuklarına korumak için bu bilgiyi koz olarak kullanmak istedi ama Feride tabii ki bunun altından da sivri zekasıyla kalktı. Gülcihan’a karşı dimdik durdu. Feride’yi öz annesi olmadığını Nalan’a söylemekle tehdit eden Gülcihan’a Feride Nalan’ın her şeyi bildiğini ama herkese söylerse işini kolaylaştıracağını söyleyerek blöf yaptı. Gülcihan hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşmıştı.

Camdaki Kız’da nefes kesen bölüm: Cana bebeğin babasını Nalan’a söyledi

‘CANA KURARKEN FERİDE GÜLERMİŞ’

Emir’in ortak olduğunu öğrenen Selen bu karara sert çıktı. ‘Kimse alınan bu karara saygı göstermemi beklemesin’ deyip babası Rafet’in ‘Otur!’ ısrarlarına rağmen masayı terk etti. Yemekte Cana’nın telefon ve aramalarıyla masadan kalkmaya çalışan Sedat, Rafet’in ‘Otur’ sözüyle geri yerine oturdu. Bir yandan Cana’yı izlediği görüntülerle fitneleyen Alp, Feride’ye ‘İşlem tamam.’ mesajı gönderdi. O sırada masada bütün telefonlar çalmaya başaldı. Cana herkesi teker teker aradı. Şansını tekrar deneyen Sedat tuvalet bahanesiyle masadan kaçtı. Rafet Emir’le ortaklığı için son sözü söyledi ‘Ben kararımı verdim.’ Magazine düşen görüntülerden sonra boşanamayacağını öğrenen Cana küplere bindi. Cana bunun üzerine konağa gitmekle tehdit etti. Arada kalan Sedat Gülcihan’la bir olup herkese yalan söyledi. Her şeyin farkında olan Feride konaktan ayrılırken Gülcihan ve Sedat’a ‘Cana kurarken Feride gülermiş’ dedi.

‘BOŞANMAYA BÖYLE Mİ İKNA EDECEKSİN?’

Magazincilere yaptığı açıklamalardan sonra çok sinirlenen Cana Sedat’la parkta buluştu. Rafet’i ve Nalan’ı boşanacağına böyle mi ikna edeceğini sordu. Sedat şu an yapacak hiçbir şeyi olmadığını ve hormonları yüzünden aşırı tepki verdiğini söyledi. Cana ispat olarak hemen yarın evi satın almasını istedi. Cana evi alıp tapusunu üstüne yaptırmadığı taktirde ikna olmayacağını söyledi.

Camdaki Kız’da nefes kesen bölüm: Cana bebeğin babasını Nalan’a söyledi

NALAN FİRARDA

Billur’la konuşmalarını duyan Hayri Nalan’a çok sinirlendi ve akşam izin alıp eve döndü. Nalan’ın hiçbir mesajına cevap vermeyince Nalan Hayri’nin yanına gitmek istedi. Feride kontrolünü de atlattğnı sanan Nalan tekrar odadan çıktı. Feride şüphelendiği için Sedat gelene kadar Hafize’yi Nalan’ın odasını gönderdi. Odada Nalan’ı göremeyen Hafize hemen telefona sarıldı. Ama Nalan çantası ve telefonunu yatağında unutmuştu. Hafize Nalan’ı evin içinde aradı ama bulamadı. Evden çıkmayı başaran Nalan soluğu Hayri’nin yanında aldı.

NALAN VE HAYRİ’İN İLK KAVGASI

Karşısında Nalan’ı gören Hayri konuşcak bir şeyim yok, eve gitsen iyi edersin.’ dedi. Nalan da ‘Ama benim konuşcak şeylerim var ve beni anlamadan bir yere gitmeyeceğim.’ dedi. Billur’a kendisi hakkında düşüncelerini aktardığını ve her şeyi duyduğunu söylen Hayri Nalan’a ‘ne söyleyeceğini merak ediyorum’ dedi. Söylediklerinin panik haliyle olduğunu ve gerçek olmadığını ifade etti. Hayri tüm bu konuşmalarının ardından o zaman ‘Ben kimim?’ dedi. Her şeyin kendisi için çok zor olduğunu anlatmaya çalışan Nalan, Hayri’nin ‘Asıl zor olan seninle vakit geçirdikten sonra seni kocanın yanına göndermek zor olan’ dedi. Yaşadıkları sonrasında karmakarşık olan Nalan özür dileyip Hayri’nin evinden çıktı. O sırada Hafize Feride’ye bir şey demeden Nalan’ı bekledi. Dönerken Sedat’a yakalanan Nalan, Sedat’ın ‘Gecenin vakti nereden geliyorsun?’ soruyla kalakaldı. Billur’dan geldiği yalanını söyledi, bunun üzerine Billur’u aramasını söyledi. Bunun üzerine empati kurması gerektiğini, senin bana davradığın gibi davrandım, ‘Nasıl oluyormuş?’ diye sordu.

‘SENİ SEVİYORUM BE ADAM’

Pervin’le telefon konuşmasından sonra içeriye bir hışımla giren Gülcihan, Rafet’e Emir’i Selen’e rağmen neden ortak ettiğini sordu. Gülcihan her ne olursa olsun aiesinin başında duracağını ve Rafet’e ‘Seni seviyorum be adam!’ dedi. Duydukları karşında tek kelime etmeyen Rafet odadan çıktı. Sedat’ı bekleyen Gülcihan Cana’nın ev tehdidini öğrendi. Bu konuyu nasıl çözeceklerini konuştular. Ama bir çözüm bulamadılar.

Selen sabah büyük bir öfkeyeyle soluğu Emir’in ofisinde aldı. Yaşadığı sürece buna izin vermeyeceğini ve ortaklıktan çekilmesi gerektiğini söyledi. Emir korkusunun sebebini sordu. Selen’in hala onu sevdiğini ve bunu kendine bile itiraf edemediğini iddia etti. Selen tokat atmak istedi yapamadı. ‘Bugün toplantıya gelmiyorsun!’ diyerek kapıyı çarptı çıktı. Sabah erkenden Billur’la buluşacağını söyleyen Nalan’a inanmayan ve Hayri’yle buluşacağını düşünen Feride Nalan’ın peşine düştü. Kahvaltıda Gülcihan ve Sedat Cana’nın ev konusunu ne yapacaklarını birbirine sorup durdular. O sırada kapı açıldı ve içeriye Pervin ve Rafet girdi. Hemen Pervin’e oda ayarlamasını ve kahvaltı hazırlamalarını söyledi. Gücihan’ı görünce şaşırdığını söyleyen Pervin, Gülcihan’ın sert tepkisiyle karşılaştı. Misafirini ev halkına emanet eden Rafet herkesi Emir’le olan toplantılar için şirkete gelmelerini söyledi. Billur’la Nalan’ı görünce ikna olan Feride konağa geri döndü.

Camdaki Kız’da nefes kesen bölüm: Cana bebeğin babasını Nalan’a söyledi

‘KUŞUM SEN AŞIK OLMUŞSUN’

Evde yaşadığı sıkıntıları Billur’a karşı bahane olarak sunan Nalan, Billur’un naif tepkisiyle karşılaştı. Billur Nalan’a yaşadığı duyguları anlatmasını istedi. Çok mutlu olduğunu, Hayri’in yanında kendini özgür hissettiğini anlattı. Billur dün neden öyle şeyler söylediğini sordu. Nalan korkutuğunu ve nasıl anlatacağını bilemediğini söyledi. Yaşadığı ilişkiyi en ince ayrıntısına kadar Billur’a anlatan Nalan dünkü tartışmalarından da bahsetti. Durumu toparlamak istediğini söyledi. Billur ‘Senin halin hal değil. Kuşum sen aşık olmuşsun.’ dedi. Duydukları karşısında çok mutlu olan Nalan, gülümsedi. Hayri’yle aralarını düzeltmek için Billur’la birlikte bir yol aradı. Bu sırada Rafet’in avukatına giden Sedat Cana’ya ev almak için yer satmasını söyledi. Avukat Rafet’in onayı olmadan böyle bir şey yapamayacağını söyledi. Cana bu sırada Sedat’ı sıkıştırmaya devam ediyordu. Selen’den yardım isteyen Sedat, olumsuz yanıt aldı.

‘İNSANLIĞA SIĞMAZ’

Rafet’le toplantıları güzel geçen Emir, fiyat için ailesiyle görüşmesi gerektiğini söyledi. Sonrasında Muzo’yla karşılaşan Emir, Muzo’nun ortaklığa olan düşüncelerini dinledi. Muzo bu ortaklığın çok tehlikeli olduğunu söyledi. Bu ortalık zırvalığıyla ailesinden birine zarar verirse yapacaklarını ona misliyle ödeteceğini söyledi. Sedat toplantı bittikten sonra ilgiyi üstüne toplamaya çalıştı. Ev meselesini tekrar açtı ve Levent’ten bir fikir geldi. ‘Cavit enişte!’ Konuşmalardan sora Sedat hemen Cavit’in yanına gitti. Ev alması için paraya ihtiyacı olduğunu söyledi. Cavit’te bu isteğine karşılık vermedi. ‘Bu ne insanlığa ne başkanlığa ne de enişteliğe sığmaz’ dedi. Cavit’in yanından çıkan Sedat’ı Cana aradı. Ev meselesini sordu. Bütün yıkılmışlığıyla Cana’yı yüzyüze konuşmaya çağırdı.Sedat evi alamayacağını ağlayarak anlattı. Büyük bir hevesle Sedat’ın yanına gelen Cana duydukları karşısında gayet sakin kalarak Sedat’ı da sakinleştirdi. ‘Merak etme kimseye bir şey anlatmayacağım, tamam sen de bu kadar üzme kendini.’ dedi ve Sedat’ın yanından ayrıldı. Sedat, Gülcihan’a sorunun çözüldüğünü söyledi.

‘BEBEĞİMİN BABASI SEDAT’

Nalan, Billur’la bir olup Hayri’yi sahile getirmeyi başardı. Hayri’yle konuşan Nalan, aralarındaki buzları eritti. Nalan bütün dürüstlüğüyle ‘Ben hayatı yaşamayı bilmem. Camdaki Kız, hayatı camdan izler.’ dedi. Korkunun ona kodlandığını, üzerine yapışmış bir kıyafet gibi kaldığını söyledi. İçinde bulunduğu durumdan kendini sadece kendinin kurtarabileceğini ve bu konuda bir karar vermesi gerektiğini söyledi.

‘Benle yaşamak istiyorsan ben burdayım. Ama yok ben ailemle, kocamla mutluyum diyorsan ben çeker giderim. Artık karar vermen gereken zaman geldi Nalan, bir karar ver.’ dedi. Nalan’ı bankta tek başına bıraktı konağa geri döndü. Yolculuk sırasında Hayri’nin bütün söyledikleri tekrar tekrar Nalan’ın beyninde canlanyordu. O sırada Cana’nın telefonuyla bölündü her şey. Cana Nalan’a konuşmaları gerektiğini ve söylediklerinin hayatını değiştireceğini söyledi.

Nalan telefondan sonra Cana’nın evine gitti. Hemen söyleyeceği söylemesi gerektiğini ve tahammülü olmadığını söyledi. ‘Biz sana yalan söyledik Nalan. Gerçi siz dün Sedat’la şahane evliliğinizi, bebek planlarınızı tüm Türkiye’ye açıkladınız ama bir şeyi hesaba katmadınız.’ dedi. Nalan ona gevelememesi gerektiğini söyledi. Bunu üzerine Cana büyük bir keyifle ‘Hamileyim, bebeğin babası Sedat!’dedi.

Nefes kesen 57’inci bölümünün ardından tüm izleyiciler sosyal medyada Camdaki Kız’ın 58’inci bölümünü heyecanla beklediğini konuştu.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM