‘Camdaki Kız’da Nalan Hayri’nin sabrını zorladı! ‘Söyleyemez ki nasıl söylesin’

'Camdaki Kız’da Nalan Hayri’nin sabrını zorladı! ‘Söyleyemez ki nasıl söylesin’

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi ‘Camdaki Kız’, 2 Haziran Perşembe akşamı 45’inci bölümüyle ekranlara geldi. Hayri’nin gitmekten vazgeçmesine çok sevinen Nalan’ın onu Billur’dan kıskanınca olanlar oldu. Nalan’ın tavırlarına anlam veremeyen Hayri’nin tepkisi diziye damga vurdu. İşte ‘Camdaki Kız’ son bölümde yaşananlar…

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı ‘Camdaki Kız’, 2 Haziran Perşembe akşamı 45’inci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Perşembe ‘akşamları Kanal D’de yayınlanan ve ‘Nalan Koroğlu’ karakterinin yaşadıkları ve iç dünyasının anlatıldığı ‘Camdaki Kız’da; Hayri’nin gitmekten vazgeçmesine memnun olan Nalan yeniden umutlandı. 

‘Camdaki Kız’ dizisinin son bölümünde; Nalan’ın kendisini arayıp “Bana söz vermiştiniz. Ben sizsiz nasıl yaşanır unuttum” demesine dayanamayan Hayri, sevdiği kadını bırakamayınca memleketine gitmekten vazgeçti.

Pervin’in diretmesiyle Pera’nın isteme törenine katılan Gülcihan, Muzo’nun Pera’yla evlenmemesi için Rafet ile Pervin’in eskiden nişanlı olduğunu açıkladı. Duydukları ile şoke olan Muzo, Pera’ya bunu bilip bilmediğini sorunca “Biliyordum” cevabını alınca yıkıldı. Pera da hiçbir şey söylemeden giden Muzo’nun arkasından gözyaşlarına boğuldu. 

Bu durumu düzeltmek için hamle yapması konusunda Pera’ya kızan Pervin ise kızının tepkisiyle şaşıp kaldı. Öğrendikleriyle şoke olan Muzo, yalnız kalmak isterken; Rafet de kendini suçladı. Muzo’yu arayıp nasıl olduğunu sonra Nalan da ona gerçekleri dinlemesi gerektiğini tavsiye etti. 

Babasıyla konuşmak için şirkete giden Muzo, kapıda Pera’yı görünce şoke oldu. Ondan özür dileyen Pera, her şeyin bir oyun olarak başladığını anlattı. Annesi Pervin’in; Rafet Bey, kendisini nikah öncesi bıraktığı için aynı şeyi Muzaffer’e yaşatmayı planladığını açıkladı. Pera’yı dinleyen Muzaffer ise onu bir daha karşısına çıkmaması konusunda uyardı.

Annesi ve Hafize’nin evi terk etmesiyle kendisini yalnız hisseden Nalan, Feride Hanım’ın bıraktığı mektubu okuyunca yumuşadı. Hafize’nin kendisini aramasıyla harekete geçen Nalan, onları almaya otele gitti. Planı işe yarayan Feride, kızıyla birlikte konağa döndü. Ardından Rafet Bey’in kendisine hediye ettiği arsayı Sedat’a devretmek için otele giden Nalan, Hayri ve Billur’u konuşurken görünce rahatsız oldu. 

Muzo ile konuşup her şeyin Pervin’in intikam planı olduğunu öğrenen Rafet, onun karşısına dikilip kendisinden ve ailesinden uzak durması gerektiğini belirtti. Kafası iyice karışan Muzo ise soluğu Pera’nın yanında aldı. O an evi terk eden Pera, arabada ağlarken yanına giden Muzo, ona evlenme teklif etti. 

Arsa ve hisselerin devir işlemleri bitince çocuklarının yanına gelen Rafet, başından beri her şeyi bildiğini anlattı. Sonrasında hırsı nedeniyle hata yapan Selen’e kızan Koroğlu, Nalan’a ait olan kısma, kendi elindeki bölüm olmadan bir bina yapacağını ifade etti. 

Bu sırada Cana’nın bebeği aldırmamak için işleri zora koştuğunu Selen’a anlatan Sedat’ı duyan Feride, damadına sert çıktı. Selen’e bu işi birlikte çözeceklerini söyleyen Feride, Cana’yı çiftlik evine çağırdı. Selen’i de alıp oraya giden Feride Hanım, yaptığı planla; Cana’yı bayılttı. 

Neden memlekete gitmek istediğini sadece Billur’a anlatan Hayri, köydeki engelli çocuk için ondan yardım istedi. Teyzesinin bu konuda uzman doktor olduğunu ifade eden ve ona yardım etmek isteyen Billur ise ona destek oldu. Ancak her şeyden habersiz olan Nalan’ın onları takip etmesiyle olaylar karışık bir hal aldı.

Hayri’nin kendisine yalan söylediğini anlayan Nalan, Billur masadan kalkınca oraya gidip hesap sordu. Nalan’ın tavırlarına anlam veremeyen Hayri ise en sonunda patladı. Nalan’a şımarıklık yaptığını söyleyen Hayri, “Ben size benim hayatım olmuşsunuz diyorum. Daha ne diyeyim? Peki ben sizin için kimim?” Diye sorunca Nalan afalladı. 

Nalan ve Hayri arasında yaşanan kıskançlık krizine sosyal medyadan yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları…

“Nalan, Hayri’yi çıldırttı sonunda”
“Nalan hayatında ilk kez birini sevdi ve kıskandı”
“Hayri de biliyor Nalan’ın ona olan duygularını ama duymak istiyor”
“Nalan zor durumda kaldı, söyleyemez ki nasıl söylesin”
“Hayri söylediklerinde haklı”
“Nalan duyguları arasında o kadar sıkışıp kaldı ki ne yapacağını bilemez halde”
“Nalan Sedat’ı da böyle araştırsan her şeyi anlardın”
“Nalan artık duygularının farkına var”

Önceki HaberTeksas’taki okul saldırısında polisler arasında iletişim kopukluğu yaşandığı ortaya çıktı
Sonraki HaberUludağ Üniversitesi Çocuk Onkoloji Bölümü’nün kapatılacağı gündemde