‘Camdaki Kız’ oyuncuları Selma Ergeç ve Tuğrul Tülek: Normalde böyle gezmiyoruz!

Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan, Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Camdaki Kız’da ‘Levent’ karakterine hayat veren Tuğrul Tülek ile ‘Selen Koroğlu’ karakterini canlandıran Selma Ergeç, önceki gün Cihangir’de objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncular, üzerlerinde bornoz ve gecelik tarzı kıyafetlerle dikkat çekti.

Kanal D’de her perşembe akşamı izleyici karşısına çıkan ‘Camdaki Kız’da ‘Levent’ karakterini canlandıran Tuğrul Tülek, sette rol arkadaşlarıyla geçirdiği anları takipçileriyle paylaşmayı ihmak etmiyor. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda Camdaki Kız oyuncuları; Burcu Biricik, Feri Baycu Güler, Selma Ergeç ve Nur Sürer ile çekim arasında poz vermişti. Tuğrul Tülek’in paylaştığı fotoğrafı Biricik de paylaşmış, bu kare beğeni toplamıştı.

“SEYİRCİLERİMİZ SAĞ OLSUN”

46 yaşındaki ünlü isim, geçtiğimiz gün ise Sarıyer’deki bir Cadılar Bayramı partisinde görüntülenmişti. Tülek; “Oyuncu arkadaşlarım ile bir arada olmaktan çok mutluyum. Alışılagelmiş hikayelerin dışına çıkıp çok farklı karakterler ile seyirci karşısı geldik, başarılı olmamızın önemli nedenlerinden biri de bu oldu bence” açıklamasını yapmış ve eklemişti:

Dışarıda sürekli ‘Levent enişte’ diye bağırıyorlar ve çok mutluyum bu durumdan, seyirci ile bu bağı kurmak çok özel bir duygu benim için.

KIYAFETLERİ DİKKAT ÇEKTİ

‘Camdaki Kız’ın ‘Levent’i ve Tülek’in eşini canlandıran, ‘Selen Koroğlu’ rolündeki Selma Ergeç; son olarak önceki akşam Cihangir’de objektiflere takıldı. Birlikte setten çıktıklarını söyleyen ikilinin üzerindeki bornoz ve gecelik tarzı elbiseler dikkat çekti.

Basın mensuplarıyla konuşarak, “Cihangir’de normalde böyle dolaşmıyoruz” açıklamasını yapan Selma Ergeç; “Bunlar bizim set kıyafetlerimiz” diyerek kahkaha attı.

“GİDİP DİNLENME VAKTİ”

Setin devam ettiğini söyleyen ikili, “Her şey çok iyi gidiyor. Yeni karakterler gelecek aramıza. Hikayeyi bayağı başka yere götürecekler” ifadelerini kullandı. Birbiriyle sürekli şakalaşan oyuncular, daha sonra araçlarına gittiler ve; “Bugünlük set bitti. Gidip dinlenme vakti. Kolay gelsin” diyerek oradan ayrıldılar.

“EKİBİMİZ MÜKEMMEL”

Öte yandan güzel oyuncu Selma Ergeç, geçtiğimiz aylarda Etiler’de bir AVM’den çıkarken objektiflere yansımıştı. Kameraları karşısında görünce çok acelesi olduğunu söyleyen Selma Ergeç, “Randevum vardı, ona geç kaldım” diyerek, ayaküstü basın mensuplarıyla konuşmuştu.

Ünlü oyuncu, “Camdaki Kız’ın seti başladı, sete gidip geliyorum. Ekibimiz çok tatlı olduğu için her şey mükemmel” açıklamasını yaptıktan sonra aracına binmişti.