Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaGündemÇam Ormanlarıyla Çevrili Doğal Hazine: Green Forest Holiday Village

Çam Ormanlarıyla Çevrili Doğal Hazine: Green Forest Holiday Village

Yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili doğal hazine Green Forest Holiday Village, bu sezon da yoğun ilgi gördü. Yılın 12 ayı yemyeşil kalan çam ağaçları, insan sağlığına birbirinden farklı yararları bulunuyor. Kokusuyla bile insanlara enerji veren çam ağaçlarının faydaları ve özellikleri yazmakla bitmiyor. 40 kişinin bir saatte havaya verdiği karbondioksiti yetişkin bir çam ağacı 1 saatte oksijene dönüştürüyor.

Green Forest Holiday Village Akdeniz’in Turkuaz sahil şeridinde bulunan tarihi dağların eteklerinde çam ağaçları ile çevrili bir bölgede konumlanmaktadır. Tesis Hisarönü’nendeki yaşam merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde. Fethiye Şehir Merkezi 8 km, Ölüdeniz 5 km ve Dalaman Havalimanı ise 60 km mesafede. Muğla İli’nin eşsiz doğal güzellikleri arasında güzel bir tatil köyü olan Green Forest, bu sezon da yoğun ilgiyle karşılandı. Özellikle hem eğlenceli tatil geçirmek isteyenler hem de eşsiz bir doğanın içinde ruhunu dinlendirmek isteyenler için vazgeçilmez alternatifler sunuyor. Green Forest Holiday Village, yönetim felsefesini, üstün hizmet anlayışı ile birleştirerek misafirlerine en üst düzeyde bir konaklama deneyimi sunuyor.

Hizmetlerinde gösterdiği başarının temelini; yaratıcı düşünce, sürekli gelişime açık olma ve takım çalışmasının olduğunu ifade eden otel yöneticileri, en önemli konunun: “ Üye ve misafirlerimizle düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz memnuniyet anketleri ve buradan edindiğimiz görüşlerin hayata geçirilmesi ” olduğunu söylüyor.

171 odası bulunan tesisin tüm odalarında; duş, minibar, klima, televizyon, saç kurutma makinesi mevcut. Engelli odası da bulunan tatil köyü, misafirlerine konforu sağlamak için daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar