Salı, Eylül 26, 2023
Google search engine
Ana SayfaMagazinBusiness World Awards Gerçekleştirildi

Business World Awards Gerçekleştirildi

Bu yıl ilki organize edilen ve her yıl yapılması planlanan Business World Awards (İş Dünyası Ödülleri), İstanbul Sarıyer’deki Valilik Konuk Evi’nde gerçekleştirildi.

 

Roma Medya tarafından organize edilen ve SMA hastaları ile köy okullarına yardım amacıyla gerçekleştirilen organizasyonun ödül gecesine medya ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Sunuculuğu ünlü model Tuğba Özay’ın yaptığı törende Osmanlı moda tasarımlarının yer aldığı Osmanlı defilesi büyük ilgi gördü. Gecenin açılış konuşmasını yapan bölgenin kanaat lideri İskender ERTUŞ Böyle gecelerde desteğini esirgemeyeceğini söyledi.

Törende konuşma yapan Roma Medya kurucularından Bilal ARSLAN, organizasyonun her yıl yapılmasının planlandığını belirterek, “Organizasyonda özellikle sosyal sorumluluk projelerine yer vereceğiz.

Bu ilk organizasyonumuzu SMA hastalarına ve köy okullarına adadık” ifadelerine yer verdi. Gecede, iş, sanat, medya ve farklı alanlarda başarılı isimlere de ödülleri verildi. Gecede Sabah Gazetesi CNN Türk, Beyaz TV ve İstanbul Aktüel Gazetesi gibi ulusal ve yerel basın kuruluşların dışında Zeki SİNCAR Yılmaz MORGÜL, Fatih BULUT, Umut AKYÜREK, Ayfer ER, Cansever, Barış BAHTİYAR ve Dodo ödül alan sanatçılar arasında kendine yer buldu.

En Son Okunanlar
- Advertisment -
Google search engine

En Çok Okunanlar