Pazar, Haziran 23, 2024
Ana SayfaMagazinBursa BUSADER'de görev değişimi

Bursa BUSADER’de görev değişimi

ERSEL NALBANT/HERKES DUYSUN

Birleşik Uluslararası Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Dernekleri /BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan BURSA BUSADER‘de bayrak değişimi heyecanı yaşandı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen genel kurulda BURSA BUSADER 2023-2025 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Elif Evke, Almira Otel Alluna Havuzbaşı’ndaki görkemli törenle görevini geçen dönem başkanı Tülin Günbatılı’dan devraldı. Hem duygusal hem de gururlu anların yaşandığı, 2 yıllık çalışmaların yer aldığı faaliyet filminin gösterimiyle başlayan gecede veda konuşmasını yapan Tülin Günbatılı, görevi süresince yanında olan herkese teşekkür etti.

Yönetim kurulu başta olmak üzere tüm yönetim takımına ve komite başkanlarına teşekkür plaketi sunan Tülin Günbatılı, başkanlık rozetini takarak ünvanını Elif Evke‘ye devretti.

Davete katılan seçkin konuklar iki başkanı ayakta alkışlarken Elif Evke, Tülin Günbatılı’ya teşekkür ederek çiçek verdi.  İki başkanın federasyon başkanını davet ederek çiçek vermesi  ve son sözü kendisine bırakmasıyla tören sona erdi. Yeni yönetim kurulu, bu renkli geceyi tüm başkanlarla birlikte pasta keserek kutladı.

SANAT BUSADER KURULUYOR

Törene katılan ve gecede bir konuşma yapan BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle ise gerek tüm üyelere gerekse kamuoyuna yeni bir müjde verdi. Federasyon çatısı altında yer alan BURSA BUSADER, Veteran BUSADER, Genç BUSADER, İSTANBUL BUSADER VE ANSEDER‘e yeni bir derneğin daha ekleneceğini belirten Özgüle, Sanat BUSADER ile federasyon yapısının daha da güçleneceğini dile getirdi. Özgüle’nin sahneye davet ettiği Sanat BUSADER’in kurucu başkanı Sinem Uğurgün ise kuruluş sürecinin artık sona geldiğini ve tatlı bir heyecan yaşadıklarını ifade etti.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar