Ana SayfaMagazinBurcu Esmersoy'dan İrem Derici taktiği

Burcu Esmersoy’dan İrem Derici taktiği

Bir süredir kendisinden 15 yaş küçük oyun yazılımcısı Nazım Akmandil ile aşk yaşayan Burcu Esmersoy, bayram tatilini geçirdiği Marmaris dönüşü İstanbul Havalimanı’nda görüntülendi. Makyajsız ve keyifsiz olduğu görülen ünlü sunucunun valizini kaybetmemek için üzerine fotoğrafını koyan İrem Derici ile aynı taktiği kullanması dikkatlerden kaçmadı.

Uzun süredir ekranlarda yer almayan Burcu Esmersoy, 2018 yılında evlendiği Berk Suyabatmaz ile 2019 yılında boşanma kararı almıştı. Bir süredir kendisinden 15 yaş küçük yazılımcı Nazım Akmandil ile aşk yaşayan ünlü isim, geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle görüntülenmişti.

45 yaşındaki ünlü sunucu, “Burcu Hanım yeni ilişkiniz hayırlı olsun, ne zaman başladı?” sorusuna karşılık “Artık ‘Hayırlı olsun’ deyin, ilişkimiz uzun zamandır var” karşılığını vermişti.

Burcu Esmersoydan İrem Derici taktiği

Ardından bir açılışta yeni ilişkisi hakkında konuşan Esmersoy, “Kaçacağımız, sakladığımız hiçbir şey yok. Gördüğünüz gibi her şey. Anı yaşıyoruz şu an. Çocukcağızın yanında soru soruyorsunuz çekiniyorum tabii ama şimdi rahatlıkla cevap verebilirim” ifadelerini kullanmıştı.

Esmersoy'un 'iddialı poz' cevabı olay oldu!

EVLİLİK İTİRAFI ŞAŞIRTTI!

Geçtiğimiz haftalarda da konuk olduğu YouTube programında Mehmet Demirkol’un “Evlenmeyi düşünüyor musun?” sorusuna karşılık “Çok aşığım, evlenirim” yanıtını vermişti.

Burcu Esmersoy’u bu açık sözlü yanıtına karşılık Mehmet Demirkol’un “Bundan sonra soru mu sorulur?” yanıtını vermesi stüdyoyu kahkahaya boğmuştu.

“Gözlerine ve gülüşüne aşık oldum” dediği sevgilisinden bir çocuğu olmasını çok istediği iddia edilen Esmersoy, Ramazan Bayramı’nı fırsat bilip tatile çıktığı Nazım Akmandil ile havalimanı dönüşü objektiflere yansıdı.

Burcu Esmersoydan İrem Derici taktiği

KEYİFSİZ BURCU

Dalaman’ın soğuk olduğunu ve bu nedenle evi özleyip geri döndüklerini söyleyen ünlü sunucunun makyajsız ve keyifsiz hali gözlerden kaçmadı. Esmersoy, geçen yıl Akdeniz bölgesinde başlayıp söndürülmesi günler süren orman yangını felaketinden nasibini alan Marmaris’le ilgili olarak “O bölgede son durum nasıl?” sorusuna ise bozulup, yanıtsız bıraktı.

Sekiz yıllık totemini açıkladı!

BAVULDAKİ FOTOĞRAF DİKKAT ÇEKTİ

Nazım Akmandil’in taşımasına yardımcı olduğu bavullardan birinin üzerinde ise Esmersoy’un fotoğrafının olması gözlerden kaçmadı. Ünlü sunucunun, geçen günlerde valizini kaybetmemek için üzerine kendi fotoğrafını koyan şarkıcı İrem Derici’nin taktiğini uyguladığı görüldü.

Burcu Esmersoydan İrem Derici taktiği

NE OLMUŞTU?

Doğum gününde kendisi gibi şarkıcı sevgilisi Cem Belevi ile Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a giden İrem Derici’nin dönüşte valizi kaybolmuştu. Derici’nin, İstanbul Havalimanı’nda valizinin başkası tarafından alındığını fark edince, argo kelimeler kullandığı iddia edilmişti. Hatta bu kriz ikilinin ayrılmasına sebep olmuştu.

 

Kaybolan valiz ayrılık getirdi!

 

Bu olayın ardından bir çözüm bulan Derici, valizler karışmasın diye üzerine kendi fotoğrafını bastırmıştı. Derici, üzerinde ‘Usandım’ yazan valiziyle çektirdiği fotoğrafı Instagram’dan paylaşmıştı.

Burcu Esmersoydan İrem Derici taktiği
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM