Ana SayfaMagazinBurak Deniz: Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından özür dilerim

Burak Deniz: Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından özür dilerim

Rol aldığı dizinin çekimleri için Adana’da olan Burak Deniz’in, geçtiğimiz cuma günü sevgilisi Emre Yusufi ve arkadaşlarıyla oturan Nilperi Şahinkaya’nın masasına gittiği, alkollü olan oyuncunun bir süre sonra taşkınlık çıkardığı iddia edilmişti. Masayı terk etmek isteyen Şahinkaya’ya, meslektaşının küfür ettiği öne sürülmüştü. Günler sonra çok konuşulan olayla ilgili Burak Deniz’den açıklama geldi.

‘Şahmaran’ dizisinin çekimleri için Adana’da bulunan Burak Deniz’in, geçtiğimiz hafta gittiği bir otelde taşkınlık çıkartarak, meslektaşı Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi ile tartıştığı iddia edilmişti. Şahinkaya’nın oturduğu masaya giden Deniz’in, oyuncuya küfür ettiği ve devamında kavga çıkardığı ileri sürülmüştü.

NİLPERİ’DEN İLK AÇIKLAMA

29. Uluslararası Altın Koza Film Festivali Ödül Töreni nedeniyle Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’ne gelen Nilperi Şahinkaya, “Hukuki süreç başlayacağı için avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bununla ilgili hiçbir konuşma yapmayacağım” demişti. Emre Yusufi de kendilerinin çok iyi olduğunu ancak açıklamayı avukatları aracılığıyla yaptıklarını, olayla ilgili başka bir açıklama yapmayacaklarını söylemişti.

Burak Deniz: Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından özür dilerim

“ŞAKALAŞMAK İSTERSEN DOZAJI KAÇTI”

Ünlü oyuncular arasındaki gerilim mahkemeye taşındı. Burak Deniz ise geçtiğimiz cuma gününden bu yana kamuoyunu meşgul eden ve birçok iddiaya sebebiyet veren konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabında yazılı bir açıklama yapıp, özür diledi.

Adana Film Festivali nedeniyle bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile yaşamış olduğum ve istemediğim şekilde arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan hadise nedeniyle tekrardan çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünemediğim, oldukça tatsız geçen bir gecenin sabahında kendilerinden hemen ve bizzat özür dilemek için gerek menajerim aracılığıyla gerekse de kendim doğrudan iletişime geçmeye çalıştım ancak başarılı olamadım. Kamuoyu nezdinde yaşanan bu talihsiz olaydan ve topluma örnek teşkil etmeyen bu davranışımdan ötürü Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından ayrıca o gece olaya tanık olan herkesten teker teker özür diliyor, kamuoyunu böyle bir konuyla meşgul ettiğim için de ne kadar üzgün olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Umarım bu kırgınhklar en kısa zamanda son bulur.

Burak Deniz: Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından özür dilerim
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM