‘Bücür Cadı’nın Zeliş’i Merve Erdoğan’ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

'Bücür Cadı'nın Zeliş'i Merve Erdoğan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

1999-2000 yıllarında yayınlanan fantastik, dram ve komedi türündeki ‘Bücür Cadı’ dizisinde ‘Zeliş’ rolüyle tanınan Merve Erdoğan, geçtiğimiz mart ayında hamile olduğunu açıklamıştı. müzisyen Mert Carim ile evli olan 30 yaşındaki oyuncu, bebeğinin cinsiyetini öğrendi.

‘Bücür Cadı’ ve ‘Arka Sıradakiler’ dizilerindeki rolleri ile tanınan ve son olarak ‘Tövbeler Olsun’da rol alan Merve Erdoğan, anne olmaya hazırlanıyor.

“TÜM DİZİ GÖRÜŞMELERİNİ DURDURDUM”

Hürriyet’ten Eda Solmaz’a röportaj veren oyuncu, bebek beklediklerini ve 3.5 aylık hamile olduğunu şu sözlerle açıklamıştı:

İstanbul Devlet Tiyatrosu’na bağlı oyunculardanım. Hamilelik haberi geldiği için tüm dizi görüşmelerini durdurdum. Eşim de bu konuda bana çok destek. Merakla bebeğimizi bekliyoruz.

“BİR KIZIMIZ OLACAK”

Sosyal medyada eşi Mert Carim ile bebeklerinin ultrason görüntsünü paylaşan Merve Erdoğan, takipçilerinden yardım istedi. 30 yaşındaki güzel, “Bu bizim çekirdek ailemizin üç kişi kutladığı ilk bayramdı. Bizim için çok güzeldi umarım sizin için de öyle geçmiştir. Şimdi sizden küçük bir yardım isteyeceğim. Bebeğimizin cinsiyeti belli oldu. Allah’ın iziyle bir kızımız olacak. Sizlerden; aklınıza gelen, sevdiğimiz kız bebek isimlerini yoruma yazmanızı ve bize bu seçimimizde yardımcı olmanızı rica edeceğim. Hadi miniğimizin adını beraber seçelim” mesajını yazdı.

Bücür Cadının Zelişi Merve Erdoğanın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

“HAYATIMDAKİ EN HIZLI İŞ GÖRÜŞMEMDİ”

Merve Erdoğan, tanınmasında büyük rol oynayan ‘Bücür Cadı’ dizisine nasıl dahil olduğunu şöyle anlatmıştı:

Dokuz yaşındaydım. ‘Bücür Cadı’ için bir türlü istedikleri gibi çocuk oyuncu bulamıyorlarmış. Sezer Güvenirgil aynı zamanda dizinin yapımcısıydı. Ona benzeyen bir kız çocuğu rol alsın istiyorlarmış. O zamanlar bir gazeteye üç çocuk oyuncu olarak röportaj verdik. Sezer Hanım’ın kızı gazetede beni görüyor. Annesine gösteriyor ve ‘Aradığımızı bulduk’ diyorlar. Fakat o sırada bizim ev telefonumuz yok. Anneannemi arıyorlar. Günler sonra tesadüfen anneannem bize söylüyor. Geri aradığımızda hemen görüşmeye çağırdılar. ‘Zeliş’ karakterinin meşhur hareketini sordular, ‘Burnunu kıvırabilir misin?’ Yapınca da hemen anlaştık. Hayatımdaki en hızlı iş görüşmemdi. ‘Bücür Cadı’nın üzerine birçok iş yaptım ama o akıllara kazındı.

Önceki HaberBeşiktaş’ta Sörloth’un transferi Rıdvan Yılmaz’a bağlı!
Sonraki HaberFenerbahçe Kadın Futbol Takımı, 102 gole ulaştı