Ana SayfaMagazinBritney Spears: Muhtemelen bir daha sahneye çıkmayacağım

Britney Spears: Muhtemelen bir daha sahneye çıkmayacağım

Dünyaca ünlü İngiliz müzisyen Elton John (75) ile yaptığı düet ile müzik listelerine dönüş yapan pop müziğin ünlü ismi Britney Spears (40), kariyeri hakkında yeni bir açıklama yaptı. Babasının vasiliği altında geçen 13 senenin ardından zor günler geçirdiğini söyleyen ünlü isim, bir daha sahneye çıkmayacağını duyurdu.

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Britney Spears (40), altı yıl sonra müziğe geri dönmüştü. Spears’ın İngiliz müzisyen Elton John (75) ile düet yaptığı ‘Hold Me Closer’ adlı şarkısı yayınlanmıştı. Spears ile düet yapan Elton John, “Kalbi çok kırılmıştı. Ben de o yoldan geçtim. Hiçbir sanatçının karanlığa çekildiğini görmek istemiyorum” açıklamasını yapmıştı.

Britney Spears, ‘Hold Me Closerun müzik listelerinde yükselişinin ardından hayranlarına üzücü bir haber verdi. Babasının vasiliği altında geçen 13 senenin ardından ‘travma’ yaşadığını paylaşan yıldız, müzik kariyeriyle ilgili açıklama yaptı.

Britney Spears: Muhtemelen bir daha sahneye çıkmayacağım

FOTOĞRAFLARI VE DANSÇILARINDAN DA MEMNUN DEĞİL

2008-2021 yılları arasında müzik videolarında yaratıcılığını kullanmasına izin verilmediğini paylaşan 40 yaşındaki şarkıcı, performansları esnasında çekilen fotoğraflardan ve dansçı sayısından memnun olmadığını da dile getirdi.

Britney Spears geçirdiği zor günlerden bahsetti

“ÇOK SİNİRLİYİM”

Şarkıcı “Hayat boyu travma yaşacağım. Bu konuda çok sinirliyim. Muhtemelen bir daha sahneye çıkmayacağım. Çünkü çok inatçıyımdır ve davamda haklıyım” ifadelerini kullandı.

“ÇOCUKLARI GÖRÜŞMEK İSTEMİYOR”

Öte yandan Spears, son dönemde eski eşi Kevin Federline’nin çocuklarıyla görüşmediğine dair yaptığı çarpıcı yorumlarla gündeme gelmişti. Eski eşi Kevin Federline, 16 yaşında Preston ve 15 yaşında Jayden adlarında iki oğlunun annelerini görmek istemediğini ve düğününe gitmemeyi tercih ettiklerini açıklamıştı.

Jennifer Lopez'den Britney Spears'a destek mesajı

Çocuklarının bir süredir anneleriyle görüşmediğini söyleyen Federline, “Anneleri için çok mutlular ama bir süredir görüşmedikleri için düğüne gitmemeyi tercih ettiler” demişti.

Federline ardından sessizliğini bozan  Britney Spears, konuyla ilgili; “Artık hayatımda olmadıkları için bir parçam gitmiş gibi hissediyorum” demişti.

Britney Spears: Muhtemelen bir daha sahneye çıkmayacağım
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM