Ana SayfaMagazinBoşanma davası sonrası görüntülenen Hadise yüzünü gizledi!

Boşanma davası sonrası görüntülenen Hadise yüzünü gizledi!

Bir süredir evliliklerinde kriz olduğu haberleriyle magazin manşetlerinden inmeyen şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler boşanıyor! Ünlü popçu, 30 Nisan’da sessiz sedasız dünyaevine girdiği Dinçerler’e, 14 Eylül’de boşanma davası açtı. “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtım” diyen Hadise, mahkemeye başvurduğu gün Ulus’te bir mekandan çıkarken objektiflere yakalandı.

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hadise ile Mehmet Dinçerler’in aşk dolu pozları mazide kaldı. Sürpriz evlilik 4.5 ay gibi çok kısa bir sürede ayrılıkla sonuçlandı. Ünlü şarkıcı, önceki gün iş insanına boşanma davası açtı. Kısa sürede sosyal medyada birbirlerini takipten çıkaran ikili, beraber fotoğraflarını da kaldırdı.

Boşanma davası sonrası görüntülenen Hadise yüzünü gizledi

GÖZYAŞLARI ELE VERDİ!

Hadise ile Mehmet Dinçerler, 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda sessiz sedasız evlenmişti. İzmir’de verdiği konserde ‘Küçük Bir Yol’ şarkısını söylerken gözyaşlarına boğulan Hadise’nin evliliği hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Aralarında sorun olduğu konuşulan ünlü çift, son günlerde sergiledikleri tavırlarla dedikoduları alevlendirmişti.

Boşanma davası sonrası görüntülenen Hadise yüzünü gizledi

3 MİLYON TL’LİK YÜZÜĞÜ ÇIKARDI!

Bir süredir eşiyle görüntülenmeyen Hadise, Dinçerler’in 23 Ağustos’taki yaş gününde de hiçbir paylaşım yapmadı. Evlendikten sonra verdiği tüm konserlerinde Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifi sırasında hediye ettiği 3 milyon TL’lik pırlanta yüzüğü takan popçu, son iki konserinde yüzüğünü takmamıştı.

Boşanma davası sonrası görüntülenen Hadise yüzünü gizledi

“HADİSE NEDEN YOK?”

Aynı şekilde Mehmet Dinçerler’in Instagram’da yaptığı son paylaşımda alyansının olmaması da dikkatlerden kaçmamıştı. Birçok takipçisinden; “Yüzük nerede?”, “Yüzüğün neden yok?”, “Alyansın ve Hadise nerede?”, “Hadise neden yok?” şeklinde yorumlar gelmişti.

Boşanma davası sonrası görüntülenen Hadise yüzünü gizledi

AYRILIK NEDENİ ORTAYA ÇIKTI!

‘2. Sayfa’nın haberine göre; “Mehmet Dinçerler’den sanat hayatımla ilgili baskı görüyorum” diyen Hadise, boşanma dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:

Mehmet Dinçerler evlendikten kısa süre sonra Hadise’nin sanat hayatını kısıtlayıcı tutum ve tavırlar sergilemeye başladı. Bu davranışlar zaman içinde psikolojik baskı boytutuna vardı. Baskılar Hadise’yi yıpratmaya başladı. Sadece kişisel hayatını değil, sanat hayatını da etkileyecek boyuta vardı. Ayrı yaşamaya başlayan çiftin evliliği fiilen de bitti.

Boşanma davası sonrası görüntülenen Hadise yüzünü gizledi

DİNÇERLER YÜZÜĞÜ GERİ İSTEDİ!

Ünlü şarkıcının, boşanma için Mehmet Dinçerler’den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmadığı öğrenildi. İş insanının ise Hadise’ye evlilik teklifinde taktığı üç milyon TL’lik yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istediği iddia edildi.

Boşanma davası sonrası görüntülenen Hadise yüzünü gizledi

HADİSE’DEN İLK AÇIKLAMA

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sessizliğini bozan Hadise, şu ifadeleri kullandı:

Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim.

DAVAYI AÇTI, ULUS’TA ORTAYA ÇIKTI

Hadise, Beykoz Adliyesi’nde boşanma davası açtığı gün 14 Eylül Çarşamba günü Ulus’ta trafik seyir halindeyken basın mensuplarına yakalandı. 36 yaşındaki şarkıcı, flaşların patlamasıyla eliyle yüzünü gizledi. Boşanmaya dair sorulara cevap vermeyen Hadise, ardından Riva’da bulunan yeni evine girdi.

Boşanma davası sonrası görüntülenen Hadise yüzünü gizledi
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM