Ana SayfaMagazinBoşandığı eşiyle trafikte görüntülenen Caner Karaloğlu çıldırdı!

Boşandığı eşiyle trafikte görüntülenen Caner Karaloğlu çıldırdı!

Caner Karaloğlu, ihanet iddiasıyla boşandığı eski manken Elisbeth Mas ile Etiler trafiğinde görüntülenince çılgına döndü. Muhabirimize araç içerisinde küfür eden iş insanı, bununla yetinmedi. Aracından inip muhabirimizin üzerine yürüyen ve Sokak ortasında küfürlerine devam eden Karaloğlu, tehditler savurdu. Mass, araç içerisinde eski eşini sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı.

UMUT ÜNVER/MİLLİYET
İspanyol model ve tasarımcı Elisabeth Mas Vall, iş insanı Caner Karaloğlu’na aşık olunca 2014 yılında İstanbul’a yerleşmişti. İki yıl sonra kızları Mia’yı kucaklarına alan ünlü çift, 2017’de nikâh masasına oturmuştu. Ancak mutlulukları uzun sürmeyen Karaloğlu ile Mas, 2018 yılında yollarını ayırmıştı.

İspanyol model, geçtiğimiz yıllarda kendisini çok kez darp ettiği ve aldattığını ileri sürerek çekişmeli boşanma davası açtığı eşi Caner Karaloğlu ile sevgilisi Tuba Ünsal’ın, kendisini ünlü bir gece kulübünde darp ettiklerini ileri sürmüştü.Darp raporu alan Elisabeth Mas Vall, kasten yaralama, hakaret, tehdit ve aile yükümlülüğünün ihmali suçlarından cezalandırılmaları için eşi Caner Karaloğlu ve oyuncu Tuba Ünsal’ı İstanbul Cumhuriyet Savclığı’na şikayet etmişti. Vall ayrıca Tuba Ünsal hakkında uzaklaştırma tedbir kararı aldırmıştı.

Boşandığı eşiyle trafikte görüntülenen Caner Karaloğlu çıldırdı

DAVA SONA ERDİ

İstanbul 17. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen karar duruşmasında, müştekinin şikayetinden vazgeçtiği, sanığın da bu durumu kabul ettiğine dair mahkemeye dilekçe sunduğu belirtilmişti. Duruşma savcısı da davanın düşürülmesini talep etmişti.

Tuba Ünsal ile Caner Karaloğlu pişti oldu!

“TUBA ÇOK CRAZY BİRİ”

Geçtiğimiz yıl kasım ayında Nişantaşı’ndaki bir hastane çıkışında objektiflere yansıyan Elisabeth Mas Vall, eski eşi Caner Karaloğlu ile bir dönem aşk yaşayan Tuba Ünsal’la aralarındaki davanın sona erdiğini söylemişti.  İspanyol model, “Tuba çok zor biri, o biraz crazy (deli/çılgın). Olaydan sonra birkaç restoran ve partide karşılaştık” demişti. Elisabeth Mas Vall, “Tuba ile aynı ortamda tesadüfen bulunduk ama tabii ki konuşmuyoruz. ‘Merhaba’mız yok. Zaten arkadaş da değiliz” ifadelerini kulanmıştı.

“BOŞANDIM, DRAMA BİTTİ”

Kızının babası Caner Karaloğlu’ndan boşandığını ve sakin bir hayatı olduğunu söyleyen Mas Vall, “Boşandım ve şimdi sakin bir hayat sürüyorum. Sıkıntı yok, drama bitti” demişti.

Boşandığı eşiyle trafikte görüntülenen Caner Karaloğlu çıldırdı

TEHDİTLER SAVURDU!

Tüm bu yaşananların ardından iş insanı Caner Karaloğlu, ihanet iddialarıyla boşandığı eski manken eşi Elisbeth Mas ile Etiler trafiğinde objektiflere yansıdı. Görüntülendiğini fark edince araç içerisinde küfür eden Caner Karaloğlu, bununla da yetinmedi.

“O FOTOĞRAFLARI SİLİN”

Aracından inerek muhabirimizin üzerine yürüyen ve sokak ortasında küfürlerine devam eden Karaloğlu, tehditler savurdu. ”Ailem kızıyor. O fotoğrafları silin” diyerek, tehdit etti.

Caner Karaloğlu villasında 150 kişilik parti düzenledi!

ESKİ EŞİ DE SAKİNLEŞTİREMEDİ!

İsteği kabul olmayan Caner Karaloğlu, el hareketleri yaparak, ”O fotoğraf makinasını alır, bir tarafınıza s.karım” diye bağırdı. Eski eşi Elisabeth Mas, araç içerisinde kalarak, kızının babası Karaloğlu’nu sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı.

Boşandığı eşiyle trafikte görüntülenen Caner Karaloğlu çıldırdı
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM