Ana SayfaMagazinBestemsu Özdemir korkuttu! Hastalığı mı nüksetti?

Bestemsu Özdemir korkuttu! Hastalığı mı nüksetti?

Modelliği bırakıp 2012’de oyunculuk kariyerine başlayan Bestemsu Özdemir, önceki akşam Maslak’ta bulunan özel bir hastaneden çıkarken objektiflere yansıdı. Geçtiğimiz yıl aynı hastanede böbrek rahatsızlığı nedeniyle 11 gün boyunca tedavi gören ve hastane bahçesinde tekerlekli sandalyede oturduğu sırada görüntülenen 30 yaşındaki oyuncu, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Bestemsu Özdemir, Kasım 2021’de Maslak’ta özel bir hastanenin bahçesinde hava alırken görüntülenmişti. Tekerlekli sandalyede oturan ünlü oyuncunun, hasta ve yorgun hali dikkatlerden kaçmamıştı.

“BENİ BU HALDE ÇEKMEYİN”

Böbrek rahatsızlığı sebebiyle tedavi gördüğünü belşrten Özdemir, “Beş gündür hastanedeyim. Böbreğimde bir rahatsızlık vardı şu an iyiyim. Üç gün daha hastanede kalacağım. Beni bu halde çekmezseniz sevinirim” ifadelerini kullanmıştı.

Bestemsu Özdemir korkuttu Hastalığı mı nüksetti

Ardından sağlığına kavuşan oyuncu, ‘Teve2 Magazin Masası’ programına telefonla bağlanarak, 11 gün hastanede kaldığını açıklamıştı.

Boyası kalkmış, ön farları bantlı!

“O HASTALIĞIMDAN ESER YOK”

Bestemsu Özdemir, önceki gün aynı hastaneydi. Basın mensuplarının “Çok geçmiş olsun. Bir sorun yoktur umarız. ‘Hastalığınız mı tetikledi acaba?’ diye düşünmüştük” demesi üzerine Özdemir, “Yok, Allah korusun. O zor süreç geride kaldı, gayet iyiyim. O hastalığımdan eser yok. Teyzem rahatsız, onu ziyarete geldim. Ailecek buradayız. Birkaç gün burada kalacak teyzem” dedi.

Bestemsu Özdemir korkuttu Hastalığı mı nüksetti

SEVGİLİSİ ÖZEL PLAKALI ARACINI TAHSİS ETTİ 

30 yaşındaki oyuncu, plakası sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’nun baş harflerinden oluşan ve kendisi için özel olarak tahsis edilen araca binerek, hastaneden ayrıldı.

Bestemsu Özdemir korkuttu Hastalığı mı nüksetti
Serkan Mehmet Durdu ile ilk kez el ele

“KURALLARIM YOK”

Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda bir AVM çıkışı objektiflere takılmış, kadrosunda yer aldığı proje hakkında şöyle konuşmuştu:

İlk kez bir komedi filminde oynuyorum. Bana bu zamana kadar hep drama geliyordu, ilk kez komedi geldi. Çok mutlu oldum çünkü istediğim bir şeydi komedi. Genelde gelen teklifleri seçerim, kurallarım yok. Zaten hangimizin var ki? Türkiye’de değil tüm dünyada sınırlar belli. Role inandığın bir şey varsa yapıyorsun ama inanmadığın iş ise yapmıyorsun.

Bestemsu Özdemir korkuttu Hastalığı mı nüksetti
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM