Ana SayfaMagazinBeş ay önce anne olmuştu! Jennifer Lawrence bebeğinin adını açıkladı

Beş ay önce anne olmuştu! Jennifer Lawrence bebeğinin adını açıkladı

Son olarak ‘Don’t Look Up’ adlı filmde rol alan Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, yaklaşık beş ay önce ilk çocuğunu dünyaya getirerek annelik duygusunu tatmıştı. Bebeğin cinsiyetini ve adını daha önce açıklamayan Hollywood yıldızı, uzun süren sessizliğini bozdu. Lawrence, bir dergiye verdiği röportajda bir oğlu olduğunu ve adını ne koyduklarını paylaştı.

Ekim 2019’da ABD’nin New England bölgesindeki Rhode Adası’nda aile ve yakın arkadaşlarının katıldığı gizli bir düğünle evlendiği sanat galerisi işletmecisi Cooke Maroney ile mutlu bir birliktelik sürdüren oyuncu Jennifer Lawrence, ilk bebeğini şubat ayında dünyaya getirmişti.  Los Angeles’ta doğum yaptığı bildirilen Lawrence’ın bebeğinin cinsiyeti, adı ve tam doğum tarihi açıklanmamıştı.

İŞTE ÇOCUĞUNUN ADI

Daha önce ‘X-Men serisi’, ‘Açlık Oyunları’, ‘Umut Işığım’ ve ‘Joy’ gibi yapımlarda rol alan Lawrence, Amerikan Vogue dergisine kapak oldu. Kariyeri, anneliği ve evliliği hakkında konuşan Jennifer Lawrence, oğlunun adını da paylaştı. İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü oyuncu, çocuğunun isminin “Cy” olduğunu açıkladı. 32 yaşındaki Jennifer Lawrence, oğlunun adını Amerikan ressam Cy Twombly’den ilham alarak koyduklarını ifade etti.

Beş ay önce anne olmuştu Jennifer Lawrence bebeğinin adını açıkladı

“BELKİ ONU KEDİM KADAR SEVERİM”

Konuyla alakalı konuşan dünyaca ünlü oyuncu, “Annelik hakkında konuşmak çok korkutucu. Herkes bambaşka bir deneyim yaşıyor çünkü. Bazı arkadaşlarım ilk başta anneliğe sevmeyebileceğimi söyledi. Kendime ‘Herkes bebeğimi kedimden daha çok seveceğimi söyleyip, duruyor ama bu doğru değil. Belki onu kedim kadar severim” dedi.

Jennifer Lawrence: Sadece izliyorum, çekmiyorum

 Jennifer Lawrence, “Doğum yaptığımın ertesi günü hayatımın yeniden başladığını hissettim. Kendime ‘Bugün hayatımın ilk günü’ dedim. Ona aşık olmuştum” dedi. “Kalbim hiç bilmediğim bir kapasiteye ulaştı. Eşimi de buna dahil ediyorum” diyen yıldız, bir anne olarak rollerinde ne tür bir değişim yaşayacağını merak ettiğini söyledi.

Beş ay önce anne olmuştu Jennifer Lawrence bebeğinin adını açıkladı

“ÇOCUĞUMUN ÖZEL HAYATINI KORUYACAĞIM”

Öte yandan Jennifer Lawrence, daha önce verdiği bir röportajda da çocuğunun özel hayatını korumayı planladığını söylemişti.

'Herkes iznim olmadan çıplak vücuduma bakabilir'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM