Ana SayfaMagazinBergüzar Korel kızıyla ilgili yapılan yoruma isyan etti: Laf söylemek hiç birimize...

Bergüzar Korel kızıyla ilgili yapılan yoruma isyan etti: Laf söylemek hiç birimize düşmez!

12 yıl önce evlenen Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çift, bu mutlu evliliklerini üç de çocukla taçlandırdı. Paylaşımlarında sık sık çocuklarına da yer veren Korel, beş aylık bebeği Leyla’ya yapılan yoruma sinirlendi. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Korel, “Bu kadar hadsizleşmeyin” dedi..

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Bergüzar Korel, 2009 yılında kendisi gibi oyuncu olan Halit Ergenç ile nikah masasına oturmuştu. Korel, 2010’da oğlu Ali’yi dünyaya getirerek, ilk kez annelik duygusunu tatmıştı.

Korel, 2020 senesinde ikinci oğlu Han’ı, 2021 yılının kasım ayında ise kızı Leyla’yı kucağına almıştı. 39 yaşındaki güzel oyuncu, minik kızı Leyla ile videosunu takipçilerinin beğenisine sundu. Korel, paylaşımına “Kel kızımla delirmeceler” notunu düştü. Anne- kızın arasındaki diyalog, sosyal medyaya damga vurdu.

Bergüzar Korel kızıyla ilgili yapılan yoruma isyan etti: Laf söylemek hiç birimize düşmez

“DÜNYAYA GELİŞ HİKAYESİ NEV-İ ŞAHSINA MÜNHASIR OLDU”

Doğum öncesi zor anlar yaşayan Bergüzar Korel, kızıyla yaptığı ilk paylaşımda yaşadıklarını anlatmıştı. “Dünyaya geliş hikayesi ilk günden son ana kadar nev-i şahsına münhasır oldu Leyla’nın…” diyen Korel, “Evden çıkarken gümbür gümbür gelen sancılara rağmen “Sabah 10:00’da ancak doğururum ben bu kızı” dedim hastanenin kapısından içeri girerken. Doktorum 40. haftanın sonlarına doğru “Bu kızın gelmemesinin var bir sebebi kordonu kısa olabilir” demişti.

Oyuncu, sözlerine; “Saatler geçmesine ve vücudum bebeğin gelmesi için tüm hazırlıklarını tamamlamasına rağmen kızımız hala gelmiyordu. Hastanede geçirilen sancılı 11 saatten sonra tam da dediğim gibi sabah 10:00’da aynen hocanın söylediği şekilde kucağıma bile almama engel olan ve boynuna yerleşen kısacık kordonuyla dünyaya geldi Leyla…” diye devam etmişti.

Bergüzar Korel kızıyla ilgili yapılan yoruma isyan etti: Laf söylemek hiç birimize düşmez

“BEN ÇOK ŞANSLIYIM”

Bergüzar Korel, “Saatlerce her şey hazır olmasına rağmen dünyaya gelememesinin sebebi bir de kısa kordonun yanı sıra oksiput posterior gelişmiş meğer. Yani göğe bakarak geldi güzel kızımız. Bunları neden mi anlatıyorum?. Her doğum diğerinden farklı her bebek bambaşka. Bu süreçte hiçbir sabit fikir olmasın kafanızda. Hekiminizi seçerken de deneyimli, tecrübeli, şefkatli, mahremiyete önem veren ve tabii ki en başta bebek ve sizin sağlığınızı her şeyden üstün tutan biri olduğuna emin olun. Ben çok şanslıydım mükemmel iki insan ve hekim ile beraberdim bu süreçte. Canım hocalarım insanlıkları, mahremiyete verdikleri önem, tecrübeleri ile iki evladımda da yoldaş oldular bana. Sağ olun var olun” ifadelerini kullanmıştı.

LONDRA VE İSTANBUL’DA YAŞIYORLAR

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç bir süredir Londra’da yaşıyor. Üç çocuğu olan çift zaman zaman Türkiye’ye de işleri için dönüyor. İş için İstanbul’a dönen oyuncu Bergüzar Korel beş aylık bebeği Leyla’yla sokağa çıktığında kendisine tanıdığı bir çiftin söyledikleriyle şoke oldu. Sosyal medyada yaşadıklarını anlatan Bergüzal Korel isyan etti.

Bergüzar Korel kızıyla ilgili yapılan yoruma isyan etti: Laf söylemek hiç birimize düşmez

“NEZAKETSİZ BİR DAVRANIŞ OLAMAZ”

Korel, “Yürüyordum bu çiftle karşılaştım. Leyla’ya baktılar. ‘A ne kadar değişik bir kafası var’ dedi. Dar, uzun ve ince’, ‘Anlayamadım’ dedim ben de. ‘Kafası bir değişik’ dedi. Bu vakumlar var ya doğumda kullanılıyor. Ben o noktaya geldim ama kullanılmadı. Zaten öyle bile olsa bunu bir anneye söylemek kadar nezaketsiz bir davranış olamaz! ‘Dar, ince bir kafası var, aynı Halit Bey’e benziyor’ dedi. E yani yıllardır kocam! Bu arada Leyla gerçekten benim minyatürüm. Renkleri, alnının ortasındaki doğum lekesine kadar” dedi.

“LAF SÖYLEMEK HİÇBİRİMİZE DÜŞMEZ”

Duydukları karşısında sinirlenen oyuncu konuşmasının devamında şunları söyleri: “Ben sohbet etmeyi çok seviyorum. Mesleğim, ünüm umurumda değil. Birlikte güzel vakit geçirmek benim hoşuma gidiyor. Ama görüyorum ki bu sıcaklık ve samimiyet aynı zamanda nezaketsizlik ve laubalilik kapılarını da sonuna kadar açıyor, kimi insanlar için herkes için söylemiyorum. Kimsenin çocuğu hakkında, kimsenin yaşamı, malı, mülkü, ne bileyim yatak odası, değeri hakkında laf söylemek hiçbirimize düşmez! Bunu bir kenara bırakalım” ifadelerini kullandı.

Bergüzar Korel kızıyla ilgili yapılan yoruma isyan etti: Laf söylemek hiç birimize düşmez
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM