Berfu Yenenler’den takipçisine olay yanıt: Senin mi gözün vardı Eser’de?

Berfu Yenenler'den takipçisine olay yanıt: Senin mi gözün vardı Eser'de?

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler, 2019’dan yılından beri mutlu evliliklerini sürdürüyor. Berfu Yenenler, sosyal medya hesabından yaptığı eğlenceli paylaşımlarla dikkat çekiyor. Son olarak, “Evlilik nedir, sizi nasıl değiştirir?” notuyla paylaştığı gönderiye gelen yorumla çileden çıkan Yenenler, verdiği yanıtla gündem oldu.

Miss Turkey 2015’te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız, 2019’da oyuncu ve komedyen Eser Yenenler ile nikah masasına oturmuştu. Çift, aynı yıl oğulları Kuzey’i kucaklarına almıştı. Berfu-Eser Yenenler’in ikinci çocukları Mete ise geçtiğimiz yıl mart ayında dünyaya gelmişti.

“KOCA PARASI YİYORUM’ DİYE TWEET ATILDI”

Berfu Yenenler, YouTube’da yayınladığı Diss Turkey programında dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Ünlü isim, adına açılan sahte bir hesaptan “Koca parası yiyorum” şeklinde tweet atıldığını ve paylaşımı yapan kişinin kendisi olduğu sanılarak takipçilerden linç yediğini anlatmıştı.

Berfu Yenenler, pahalı ayakkabı giymediği için dahi eleştiriye uğradığı açıklayarak “Bir ayakkabıya 50 bin TL vermediğim için linç yedim” demişti. Sosyal medya fenomeni, yediği bir başka linçten de bahsederek, “Burak Özçivit’in oğlu benim oğlumdan yakışıklı diye linç yemiştim” ifadelerini kullanmıştı.

Berfu Yenenlerden takipçisine olay yanıt: Senin mi gözün vardı Eserde

ESER’İN VİLLASI YENİDEN GÜNDEME GELDİ

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler, geçtiğimiz haftalarda Doğu Demirkol’un programına konuk oldu. Eser Yenenler’in Levent’te diskosu da olan ve bolca parti verdiği villası gündeme geldi. O dönem Bahar-Nihal Candan kardeşlerle de yakalanan Yenenler uzun süre gündemde kalmış hatta bu partiler yüzünden Murat Boz ve Aslı Enver’in kavga ettiği iddia edilmişti.

Berfu Yenenlerden takipçisine olay yanıt: Senin mi gözün vardı Eserde

Berfu Yenenler “Ev partisi dönemleriydi meraktan mesaj attım” dedi. Şu sıralar sosyal medya fenomeni olan Berfu Yenenler ünlü isimle tanıştıktan sonra Levent’teki o evde oturmak istememiş. 

Berfu Yenenler eşi Eser Yenenler'i böyle ifşa etti!

“BEN O EVİ DAĞITTIM”

Berfu Yenenler’den o evle ilgili yıllar sonra itiraf geldi. Berfu Yenenler açıklamasında “Ben o evi dağıttım, kırdım çekiçle balyozla, gerçekten o evi günahlarıyla başkasına verdik” dedi.

Berfu Yenenlerden takipçisine olay yanıt: Senin mi gözün vardı Eserde

Eser Yenenler ise “Yuvayı kırdı başka yuva yaptı. Bu konuya nasıl geldik ya?” dedi. Yenenler “Çok ciddi bir psikopatla birlikteyim” dedi.

“BİZİM ARAMIZDA PROBLEM DEĞİL”

Komedyen, “Sosyal medya İbrahim Büyükak’la bizi, nikah şahidi olmamızı bekliyordu. Bizim aramızda problem değil. Güzel bir evlilik varken, olmayan bir problem büyüdü” diye konuştu.

Berfu Yenenlerden takipçisine olay yanıt: Senin mi gözün vardı Eserde

YORUMA SESSİZ KALAMADI

Son olarak iki çocuk annesi Yenenler, evlendikten sonra değişen hayatını, esprili bir şekilde paylaştığı video ile gözler önüne serdi. Pek çok takipçisi paylaşıma gülerken, bir kişinin ”Keşke evlenmeseydin” yorumunu gören Yenenler, yoruma sessiz kalamadı. Takipçisine yanıt veren Berfu Yenenler, “Niye senin mi gözün vardı Eser’de” yanıtıyla dikkat çekti.

Berfu Yenenlerden takipçisine olay yanıt: Senin mi gözün vardı Eserde
Berfu Yenenler'den Demet Akalın'a olay gönderme!

Önceki HaberSuudi Arabistan, ABD’ye rest çekti: Biz Suudiler görgü kurallarına sahibiz
Sonraki HaberGalatasaraylı futbolcu Mauro Icardi isyan etti: ‘Bu kadar kötü hakemler görmedim’