Ana SayfaMagazin‘Bennifer’ ilk TikTok’unu çekti! Ben Affleck’in ağzındaki sakız gündem oldu

‘Bennifer’ ilk TikTok’unu çekti! Ben Affleck’in ağzındaki sakız gündem oldu

Magazin dünyasında ‘Bennifer’ olarak anılan ve ayrılmalarından 18 yıl aradan sonra tekrar aşk yaşamaya başlayan Jennifer Lopez ve Ben Affleck, geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturarak peri masallarını tamamlamıştı. Dünyanın en gözde çifti teknolojik yeniliklerden geri kalmıyor. Lopez,TikTok’a yüklediği ilk Bennifer videosu ise bir anda viral hale gelmeyi başardı.

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı Jennifer Lopez (53) ile aktör Ben Affleck (50), 2002 yılında nişanlanmışlardı. 2003’teki düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından Affleck, Jennifer Garner ile evlenip üç çocuk sahibi olurken; Marck Anthony ile dünaevine giren Lopez’in iki çocuğu olmuştu.

Garner ile 13 yıllık evliliğini bitiren Affleck ve 2004’te nikah masasına oturduğu Anthnoy’den 2014’te boşanan Lopez, daha sonra başka ilişkiler yaşasalar da; aradıkları mutluluğu bulamamıştı.

İkili, geçen sene ise kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce konuşulmuştu.

‘Bennifer’ ilk TikTok’unu çekti Ben Affleck’in ağzındaki sakız gündem oldu

Yıllar sonra yeniden bir araya gelen ikili, şimdilerde ikinci baharlarını yaşıyor. Aylar önce OK! Magazine’e konuşan bir kaynak, Affleck’in bu kez Jennifer Lopez’i kaybetmek istemediğini belirtmişti. Aynı isim, “Teknik olarak bu yeni bir ilişki gibi görünebilir ancak onlar yıllar önce bıraktıkları yerden devam ediyorlar. Birbirleri hakkında her şeyi biliyorlar” ifadelerini kullanmıştı.

Jennifer Lopez'in düğününde kullandığı takıların fiyatı dudak uçuklattı!

“DAHA BİLİNÇLİYİZ”

Jennifer Lopez, daha önce People dergisine verdiği bir röportajda da Ben Affleck ile yıllar sonra yeniden başlayan ilişkisiyle ilgili olarak; “Artık biraz daha yaş aldık, biraz daha bilgeyiz ve daha fazla tecrübemiz var. Yaşamlarımızda farklı bir yerdeyiz. Artık çocuklarımız var ve bütün bunlar hakkında daha bilinçliyiz” diye konuşmuştu.

‘Bennifer’ ilk TikTok’unu çekti Ben Affleck’in ağzındaki sakız gündem oldu

ÖZEL UÇAKTAN İLK TİKTOK PAYLAŞIMI GELDİ

Bennifer çiftinden özel uçaklarıyla yolculuk yaparken bir video geldi. Jennifer, üzerinde beyaz bir tişörtle kosasının boynuna kollarını dolamış mutlu bir şekilde gülümserken, “Çocuklar buldum, bu hayatta beni şimdiye kadar en çok mutlu eden kişiyi buldum” diyordu. Üzerinde gri bir kazak olduğu görülen Ben Affleck ise karısının yanında durup kameraya gülümserken ağzında sakız olduğu görülüyor hatta videosunun çekildiğini bilmesine rağmen sakızını umursamazca ‘şaklatıyordu’.

‘Bennifer’ ilk TikTok’unu çekti Ben Affleck’in ağzındaki sakız gündem oldu

İkili geçtiğimiz günlerde ayrı ayrı açıklamalarla yine mutluluklarının altını çizmiş, Jennifer Lopez, Affleck soyadını aldığı için ne kadar mutlu ve gururlu olduğunu anlatmıştı. Ben Affleck ise yine yakın bir geçmişte yaptığı açıklamada evliliği ‘güçlendirici’ bulduğunu aktarmış ve Jennifer’la olan evliliğinin onu artık daha güçlü bir adam yaptığından bahsetmişti. 

Jennifer Lopez'den sevgilisi Ben Affleck'e destek!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM