Bengü eşi Selim Selimoğlu ile nasıl tanıştığını anlattı

Bengü eşi Selim Selimoğlu ile nasıl tanıştığını anlattı

Şarkıcı Bengü, 2018 yılında Selim Selimoğlu ile dünya evine girmiş ve bu evliliğinden iki çocuğu olmuştu. Şarkıcı ilk kızı Zeynep’i evliliğinden tam bir yıl sonra, ikinci bebeği Selim’i ise kasım ayının ilk günlerinde kucağına almıştı. Şimdilerde mutlu bir evliliği olan Bengü, bugün katıldığı ‘2. Sayfa’ programında eşi ile nasıl tanıştığını anlattı.

2018’de iş insanı Selim Selimoğlu ile dünyaevine giren Bengü, kızı Zeynep’i bir yıl sonra kucağına almıştı. Ünlü şarkıcı, 1 Kasım’da da Selim adını verdiği oğlunu dünyaya getirmişti.

Şimdilerde ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Bengü, zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü isim, son olarak kızının kardeşini gördüğü ilk anları paylaşmıştı. Bengü, yayınladığı videoya; “Zeynep’in Jr Selim’i ilk gördüğü an” notunu düşmüştü.

"Kimse anneliğimi sorgulamasın!"

“HAYATTA YAPMAZDIM AMA KENDİMİ TUTAMADIM”

Tüm bunların ardından Bengü, bugün Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı, eşi Selim Selimoğlu ile nasıl tanıştıklarını anlattı.

43 yaşındaki iki çocuk annesi Bengü, daha önce “Eşim Selim’e DM’den yürüdüm’ sözlerinin şaka mahiyetinde olduğunu şu sözlerle anlattı:

“Biz Selim’le çok uzun yıllar önce aynı ortamda bir araya geldik ve biz bunu ikimiz de sonradan hatırladık. Selim daha önceden hatırladı. Ben bunun biraz kader olduğunu inanıyorum. Kenan’a vokal yaparken ben, Maçka’da bir mekanda sahneye çıkıyorduk. O da ortak arkadaşlarımızla gelmişti. Orda o saniyeyi yaşarsın ama öyle kalır ya. Öyle bir şeydi. Sonrasında da ortak arkadaşımız Eda, hatta nikah şahidimizdi. Eda’nın yanında görünce ilk Selim’i takip ettim. Ve hayatta yapmam böyle bir şey, ekibimde biliyor beni ‘Bengü Hanım, Selim diye birini takip etmiş’ diyecekler dedim ama takip ettim çünkü biliyorum bir şey var, tutamıyorum kendimi. Selim de sabah işe giderken görmüş ve hayran sayfası sanmış. Ben oradan bir cümlelere girip Selim’e “Kusura bakma seni takip ettim ama inşallah rahatsız olmadın. Eda’ya da söyledim sanki seni bir yerden tanıyorum’ tarzı bir mesaj yazdım. O da ‘Bu sohbeti mesaj yöntemiyle değil de telefonla görüşelim istersen’ deyip bana telefon numarasını yazdı. Sonra ben on beş gün hiç mesaj atmadım, utandım çünkü. Sonra yeniden konuştuk”

“ÖYLE BAKAN ADAM BULMAK ZORLAŞMIŞ GİBİ HİSSEDİYORDUM”

Ardından Gülşen Yüksel Salt’ın “Peki Bengü, Selim’de ilk bakışta seni ne çekti de tamam dedin?” sorusuna da yanıt veren ünlü isim, “Artık bence öyle bakan bir adam bulmak zorlaşmış gibi hissediyordum. O yüzden de hayatıma kimseyi almıyordum. Selim çok güzel bakıyor, oğlum da öyle bakıyor mesela” yanıtını verdi.

Bengü eşi Selim Selimoğlu ile nasıl tanıştığını anlattı

“BANA BİR BABAM BİR DE SELİM ÖYLE SARILIR”

“Sonrasında benim doğum günüm için sözleştiğimizde merhabalaşırken koruyup kollayarak bir sarıldı bana. Ben ‘tamam’ dedim yani. Çünkü bana bir babam öyle sarılır bir de Selim” diyen Bengü, eşinin çok modern bir adam olduğunu ancak geleneklerine de çok bağlı ve olgun karakterde biri olduğunu ifade etti.

Bengü ilişkilerinin birinci haftasında da Selim Selimoğlu’nun kendisine sarıldığında içinden onunla evleneceğini söylediğini de belirtti.

"Zeynep kardeşini öptü, kokladı"

“DÜNYADAKİ EN BÜYÜK MÜKAFATIM SİZSİNİZ”

Geçtiğimiz ay 43 yaşına basan şarkıcı, 1.8 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından doğum gününe özel bir fotoğraf yayınlamıştı. Çocuklarıyla objektif karşısına geçen ünlü isim, pastayla birlikte çekilen karelerine; “Bu dünyadaki en büyük mükafatım sizsiniz çocuklarım. İyi ki doğmusum; iyi ki…” mesajını yazmıştı.

Kısa sürede 70 bine yakın beğeni alan şarkıcının gönderisine, başta ünlü isimler olmak üzere birçok takipçisinden yüzlerce kutlama yorumları gelmişti.

Bengü eşi Selim Selimoğlu ile nasıl tanıştığını anlattı
Önceki HaberTrabzonsporlu taraftarlar, takımlarının şampiyonluğunu İstanbul’da kutlayacak
Sonraki HaberBeste Açar yeni aşkını duyurdu