Pazartesi, Temmuz 15, 2024
Ana SayfaMagazinBaşlık RM'C PMU MASTER satış ofislerini açıyor

Başlık RM’C PMU MASTER satış ofislerini açıyor

RM’C PMU Master satış ofisleri, Türkiye ve yurtdışında kapılarını açıyor.

RM’C PMU Master’ın kurucusu Kalıcı Makyaj Uzmanı Rüya Masal Coşkuntuna, “Hedefimiz kalitemizden ödün vermeden büyümek ve bu doğrultuda hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle sürdürmektir” dedi.
RM’C PMU Master satış ofisleri, RM’C PMU Master’ın kurucusu Kalıcı Makyaj Uzmanı Rüya Masal Coşkuntuna’nın öncülüğünde kapılarını açıyor. Cilt bakımı ve kalıcı makyaj alanında profesyonel ekibiyle kaliteli hizmet sunan RM’C PMU Master Academy, İstanbul, Diyarbakır, Kayseri’den sonra Türkiye’den yurtdışına da açılarak Fransa ve Kıbrıs’ta da hizmetlerini sunuyor.

COŞKUNTUNA: “KALİTELİ HİZMETİ ÖNEMSİYORUZ”
Sarıyer Gazetesi’ne konuşan RM’C PMU Master’ın kurucusu Kalıcı Makyaj Uzmanı Rüya Masal Coşkuntuna, “Hedefimiz kalıcı makyaj ve cilt bakımı alanında profesyonel ekibimle kaliteli hizmetlerimizi sürdürülebilir kılmaktır. Başarıya koşarken ilk önce bunu hedefliyoruz. Cilt bakımı ve kalıcı makyaj alanında kendi markamızın satışları da bu ofislerimizde müşterilerimizin beğenisine sunuluyor. Biz zaten her cilt tipine uygun bakım ürünlerimizle müşteri memnuniyetinde öne çıkıyoruz. İstanbul’da Ayşegül Şimşek, Diyarbakır’da Yeşim Güzel, Kayseri’de Mehtap Abravaci, Kıbrıs’ta Hatice Arslan ve Fransa’da Nursevim Bayrak, RM’C PMU Master ailesi olarak birlikte yol yürüdüğüm profesyonel ekip arkadaşlarımdır. Kendilerine işlerini en iyi şekilde yaparak markamıza değer kattıkları için de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Coşkuntuna sözlerini şöyle sürdürdü, “Ayrıca sürpriz illerde yepyeni satış ofisi açılışlarımız da sürecek. Markamıza değer katan her atılımlarımızda önceliğimiz müşteri memnuniyetimizdir.”

Türkiye ve yurtdışında hedef büyüterek ilerleyen RM’C PMU Master, satış ofislerinin açılışlarında sürpriz isimlerden konserlere de yer verecek.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar