Çarşamba, Eylül 27, 2023
Google search engine
Ana SayfaMagazinBaşarılı Model Asena Alyurt kimdir ?

Başarılı Model Asena Alyurt kimdir ?

Sözlerini Serdar Ortaç’ın kendi yazdığı 98 yılında Ebru Gündeş’le düet olarak planlanan Yalnız Şehir’i 2021 yılında Serdar Ortaç yalnız söyledi.

O senelerde klipte Ebru Gündeş ile beraber oynamak nasip olur temennisi eden Serdar Ortaç’ın, 22 kasımda yayınlanan Yalnız Şehir video klibinde ise genç ve güzel oyuncu Asena Alyurt ile beraber rol aldığı görüldü. Duayenin genç oyuncu hakkında güzel kızımız diye bahsetmesi ve başarısını desteklemesi gözden kaçmadı.

Asena Alyurt Kimdir ?
1995 doğumlu Asena Alyurt aslen elektrik elektronik mühendisliği mezunudur ve siber güvenlik uzmanı olarak kariyerine başlamış, sonrasında modellik ve oyunculuk yapmaya başlamasıyla radikal bir kariyer değişikliğine girmiştir.

 

Model olarak başarılı işler yapan Asena Alyurt, Best Model of Turkey 2021 de aldığı dereceyle modellik kariyerini taçlandırmıştır. Elidor, Cocacola, Oppo gibi dünya markası firmaların reklam filmlerinde oynamış, Serdar Ortaç’la Yalnız Şehir klibindeki başarılı oyunculuğuyla da bu sektörde çok iyi yerlere geleceğinin sinyallerini vermeye başlamıştır.

En Son Okunanlar
- Advertisment -
Google search engine

En Çok Okunanlar