Ana SayfaMagazinAynur Aydın: Bizden dünya starı çıkmaz!

Aynur Aydın: Bizden dünya starı çıkmaz!

Aynur Aydın, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan ‘Normalleştiremediklerimizden Misiniz?’ serisinin konuğu oldu. Hakkında bilinmeyenleri anlatan 36 yaşındaki şarkıcı, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra sivri dili söylemleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık magazin gündemine gelen Aynur Aydın, doğup büyüdüğü Almanya’dan 2011 yılında Türkiye’ye geliş hikayesini şöyle anlattı:

Biraz romantik bir düşüncem vardı, topraklarıma geri dönmek gibi. Çocukken Türk olduğum için hep ötekileştirildim. ‘Özüme dönersem daha mutlu olurum’ diye düşündüm. O zamanlar yaptığım müzik Türkiye’de çok üretilmiyordu. Aklımda burada başlayıp, dünya starı olmak vardı. Türkiye’den dünya starı çıkarmadık, çıkaracağımızı da düşünmüyorum. Belki marjinal bir gruptan çıkar alternatif müzik yapan birilerinden. Mabel Matiz gibi. Pop dünyamızda zor. Bizim her şeyimiz onların kötü versiyonu.

Aynur Aydın: Bizden dünya starı çıkmaz

“BİZ NE KÖTÜLERİ SEVDİK”

Ünlü şarkıcı, “Sevgilinizden ayrıldınız ve daha iyisini bulamadınız. Ona geri döner misiniz?” sorusuna, “Biz ne kötüleri sevdik. İnsanoğlunda illa çift olma baskısı var. Yalnız olmaktan korkmam” yanıtını verdi.

'Nasıl ama fıstık gibiyim değil mi?'

“20’Lİ YAŞLAR ÇOK ZORMUŞ”

İlk albümünü 2011’de yayınlayan Aynur Aydın, sevgilisinin telefonuna gizlice bakmanın normal olmadığını söyledi: Telefona bakmak çok saygısızca. Eski sevgililerime çok yaptım ama belli bir yaştan sonra olgunluğa eriştim. Yaşlanmak güzel bir şeymiş, 20’li yaşlar çok zormuş. İnsanların bize dayattığı şekilde yaşamak istiyorsunuz.

“SEVGİLİME ÇIPLAK FOTOĞRAF GÖNDERMEDİM”

Ünlü isim, sevgiliye çıplak fotoğraf göndermenin normal olacağını da dile getirdi. Aynur Aydın, “Ben hiç yapmadım. Korktuğumdan, başıma bir şey gelmesin diye. Çevremde yapan çok” şeklinde konuştu.

'16 yaşımdan beri erkeklerin ilgisini çeken bir kadınım'

'Mavi tikliler çok tehlikeli!'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM