Ana SayfaMagazinAylin Coşkun'dan Sinan Akçıl'a: Sevgililerinden aldıklarını ödesin!

Aylin Coşkun’dan Sinan Akçıl’a: Sevgililerinden aldıklarını ödesin!

Aylin Coşkun, para verdiğini ama karşılığında henüz şarkı almadığını söylediği Sinan Akçıl hakkında şoke eden bir suçlamada daha bulundu. ‘Survivor 2021’ yarışması ile ünlenen ve birlikte single çıkardığı Aleyna Kalaycıoğlu (24) ile sürpriz bir aşka yelken açan Akçıl’ın (40), meslektaşının çok konuşulacak sözlerine nasıl bir yanıt vereceği merak konusu oldu.

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Aylin Coşkun, 2019 yılında görkemli bir törenle dünyaevine girdiği Volkan Aslan ile geçtiğimiz ay Nişantaşı’ndaki City’s çıkışında objektiflere yansımıştı. Bir süredir ortalarda görünmeyen Coşkun, “Tüp bebek tedavimden dolayı sahnelerden uzak kaldım. Tedavim devam ediyor şu an. İnşallah bitecek az kaldı” demişti.

Aylin Coşkundan Sinan Akçıla: Sevgililerinden aldıklarını ödesin

“BEN TEMBELİM”

Yeni şarkılar yapmak istediğini ve Hande Yener’in kendisini sürekli aradığını belirten Coşkun, “Hande arıyor, ‘şarkı yapalım’ diyor. Ben tembelim galiba ama yapacağım. Ersay Üner’den şarkı bekliyorum. Bana uyan bir şey yazacak ve yapacağım, az kaldı” ifadelerini kullanmıştı.

Aylin Coşkundan Sinan Akçıla: Sevgililerinden aldıklarını ödesin

“PARAMIN ÜSTÜNE YATTI!”

46 yaşındaki ünlü isim, meslektaşı Sinan Akçıl’ı hedef almıştı: Sinan’a para verdim, üstünden çok zaman geçti. Şarkı hâlâ ortada yok! Bir de paramın üstüne yattı. Parayı harcadıktan sonra şarkıyı vermek istemez tabii.

Aylin Coşkundan Sinan Akçıla: Sevgililerinden aldıklarını ödesin

“ARTIK TENEZZÜL EDİP, ŞARKISINI ALMAM”

Sinan Akçıl hakkında şoke eden bir suçlamada bulunarak dikkatleri üzerine çeken Aylin Coşkun, önceki gün de Nişantaşı’nda görüntülendi. Şarkıcı, gündem olan sözleri hakkında basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Borcunu ödemedi hâlâ, borcu baki. Hiç sesi çıkmadı. Sevgililerinden aldıklarını ödesin, benimkine sıra gelir Bana verdiği şarkılar çok kötüydü. Sinan’ın yaptığı şarkıları beğenmiyorum. Bu haberler çıktığında arayıp, ‘Ya Aylincim unuttum senin şarkını, gel yapalım?’ dese daha şık olurdu. Hiç aramadı bile. Artık bu saatten sonra tenezzül edip, ondan ne para ne de şarkı alırım.

Aylin Coşkundan Sinan Akçıla: Sevgililerinden aldıklarını ödesin

“AŞK HABERLERİNDEN RAHATSIZ DEĞİLİM”

Şarkıcı Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019 tarihinde Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da nikâh masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Birbirlerinden uzak kalmaya dayanamayan ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021’de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş ve ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı.

Aylin Coşkundan Sinan Akçıla: Sevgililerinden aldıklarını ödesin

Son olarak Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu ‘Survivor 2021’ programı ile ünlenen ve yarışma sonrası şarkıcılığa adım atan Aleyna Kalaycıoğlu ile single çıkaran Akçıl, yeni ilişkisini, “Güzel bir birlikteliğimiz var, doğrudur. Çok mutluyuz” sözleriyle doğrulamıştı.

Uyuz oluyorum o doktora!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM