Ana SayfaMagazinAylin Coşkun'dan Günseli Kato'ya tepki: Hakkımı helal etmiyorum!

Aylin Coşkun’dan Günseli Kato’ya tepki: Hakkımı helal etmiyorum!

Aylin Coşkun, bir çok annesi seramik sanatçısı ve ressam Günseli Kato’nun “Kadın çocuk doğurmuyorsa eksiği vardır. Kadının kadın olması için çocuk doğurması gerekir” sözlerine tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı, ‘2. Sayfa’ canlı yayınında, “Bu dünyaya biz kadınlar çocuk doğurmaya gelmedik. Bu bizi güçsüz yapmaz. Ama bunun gibileri dangalak yapar” dedi.

Günseli Kato, geçtiğimiz günlerde katıldığı televizyon programında, “Bir kadın için çocuk doğurmak kadar güzel bir şey yok. Kadın çocuk doğurmuyorsa eksiği vardır. Ben onu bilir onu söylerim. Kadının kadın olması için çocuk doğurması gerekir. Doğurduğunuz andan itibaren mertebe kat ediyorsunuz. İnsan olarak bir canlıya can vermek ve onu büyütmek… Kadınlar için çok önemli. İyi ki doğurdum” ifadelerini kullanımıştı.

Aylin Coşkundan Günseli Katoya tepki: Hakkımı helal etmiyorum

1985 yılında tanıştığı eski eşi Takuo Kato ile evliliğinden Aycan Kato adında bir kızı olan Kato’nun sözleri sosyal medyada kısa sürede gündeme otururken, pek çok kullanıcı ünlü ressama tepki gösterdi. Bu isimlerden biri de şarkıcı Aylin Coşkun oldu.

Aylin Coşkundan Günseli Katoya tepki: Hakkımı helal etmiyorum

“BU DÜNYAYA ÇOCUK DOĞURMAYA GELMEDİK”

TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanan Aylin Coşkun, tepkisini şu sözlerle dile getirdi.

Üç yıldır hiç nefes almadan çocuk sahibi olmaya çalışıyorum. Herkes anne olmak zorunda değil. Ben isteyip olamayanlardanım. Bu dünyaya biz kadınlar çocuk doğurmaya gelmedik. Bu bizi güçsüz yapmaz. Ama bunun gibileri dangalak yapar. Beni çok ağlattı. Ben gerçekten bu kadına bu dünyada hakkımı helal etmiyorum.

'Sevgililerinden aldıklarını ödesin!'

“TÜP BEBEK TEDAVİM DEVAM EDİYOR”

Aylin Coşkun, 2019 yılında görkemli bir törenle dünyaevine girdiği Volkan Aslan ile geçtiğimiz ay Nişantaşı’ndaki City’s çıkışında objektiflere yansımıştı. Bir süredir ortalarda görünmeyen Coşkun, “Tüp bebek tedavimden dolayı sahnelerden uzak kaldım. Tedavim devam ediyor şu an. İnşallah bitecek az kaldı” demişti.

Aylin Coşkundan Günseli Katoya tepki: Hakkımı helal etmiyorum
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM