Pazartesi, Haziran 24, 2024
Ana SayfaMagazinAy -Fa Akademi - Ayşe Doğan - Fatih Alımcı , Genç...

Ay -Fa Akademi – Ayşe Doğan – Fatih Alımcı , Genç yaşta Kuaförlük & Güzellik alanında ki başarısı ile gündeme geldi

Ay -Fa Akademi – Ayşe Doğan – Fatih Alımcı , Genç yaşta Kuaförlük & Güzellik alanında mesleğe başladık. Misyonumuz ve Vizyonumuz ; kendimizi geliştirerek aldığımız eğitimler ile Türkiye ve Avrupa’nın bir çok yerinde mesleki alanında eğitimler veriyoruz.

Beraber başarılı işlere imza atiyoruz. İstanbul kuaförler odasında yıllarca eğitimler verdik. Ve Türkiyenin hemen hemen her ilinde kuaförler oda Başkanlarının daveti üzerine bilgi paylaşımlarında bulunduk Çok kaliteli Akademi ve firmalar ile birlikte muhteşem organizasyonlar da yer almaya devam ediyoruz. Türkiye ve Yurtdışında Topuz, Türban, Renklendirme Eğitimlerimize devam ediyoruz. Başarılı olmanın sırrı kendinizi geliştirmek ve doğru kişilerden bilgi almak faydalı işlere imza atmaktan geçer. Ortak eğitimlere devam ediyoruz.

Ay – Fa Akademi – Ayşe Doğan & Fatih Alımcı -MİSYON; Türkiye ‘de ve dünyayanın çeşitli Ülkesinde meslektaşlarımıza kuaför alanında bilgilerimizi onlarla paylaşarak daha bilinçli ve güncel Kuaför topluluğu oluşturmak Profesyonel anlamda gelişmelerini sağlamak.

VİZYON; Toplumumuzdaki kadınların daha bakımlı olmasını sağlayarak özgüven temeli oluşturmak yada bu özgüveni yükselterek kendilerini profesyonel anlamda hizmet etmelerini sağlamak.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar