Ana SayfaMagazinAvatar Atakan ikinci kez baba oluyor

Avatar Atakan ikinci kez baba oluyor

‘Survivor All Star 2022’ yarışmasını 9’ncu olarak tamamlayan ‘Avatar’ lakaplı başarılı sporcu Çağan Atakan Arslan, şimdilerde eşi Serap Korkmaz ve oğlu Aslan ile vakit geçiriyor. Zaman zaman eşiyle mutluluk pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan ünlü isim, son olarak müjdeli bir haberi paylaştı. Eşi ve oğluyla objektif karşısına geçen Avatar, ikinci kez baba olacağını duyurdu.

2016 yılında katılığı ‘Survivor’ yarışmasını şampiyon tamamlayan Çağan Atakan Arslan, 2022 All Star sezonunu 9’uncu olarak tamamlamıştı. Yarışmada ailesinden uzak kalacağı için zorlanacağını söyleyen “Zorluklarla mücadele etmek hoşuma gidiyor ama oğlum Aslan ve eşimden ayrı kalacağım, o beni zorlayacak. ‘Baba Survivor’da hep mutlu bak’ dedi. Daha önce birlikte izlediğimiz eski Survivor görüntülerinden aklında demek ki öyle kalmış. Oğlum üzülmesin diye Survivor boyunca hep güleceğim” demişti. 

Survivor’dan elendikten sonra Türkiye’ye ailesinin yanına gelen Atakan Arslan, “Adada uzun süre kalınca döndüğünüzde her şey çok kolay olmuyor. Bir adaptasyon süreci yaşıyorsunuz. Ben de hala o süreci yaşıyorum” demişti.

AŞK DOLU POZLAR

Avatar Atakan ve eşi Serap Korkmaz, son zamanlarda sosyal medyanın ve magazin gündeminin gözde isimlerinden olmuştu. Sık sık birlikte gönderi paylaşan çift, bu defa aşk dolu pozlarıyla gündeme gelmişti. Mutlu karelerini takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen ikili, birbirinin gözlerine bakarak ve sarılarak poz vermişti.

“ASLAN’A KARDEŞ GELİYOR”

Yaz boyunca deniz,kum ve güneşin tadını çıkararak yorgunluk atan ünlü çiftten müjdeli haber geldi. 2017 yılında dünyaevine giren, 2018’de oğulları Leon Aslan’ı kucaklarına alan Arslan ve Korkmaz, ikinci kez anne-baba olacaklarını duyurdu.

 Ellerinde ultrason fotoğrafıyla ailece poz veren ünlü çift, paylaşımlarında; “O zaman bu güzel haberi paylaşmamızın vakti geldi! Aslan‘a kardeş geliyor” ifadelerini kullandı. Arslan ailesinin fotoğrafları kısa sürede büyük ilgi gördü ve çok sayıda beğeni aldı.

Exit mobile version