Çarşamba, Eylül 27, 2023
Google search engine
Ana SayfaMagazinAV.NAZIM ZENGİN TECRÜBE VE BAŞARISIYLA GÖZ DOLDURUYOR

AV.NAZIM ZENGİN TECRÜBE VE BAŞARISIYLA GÖZ DOLDURUYOR

Türkiye’nin bir çok ilinde hukuk bilgisi, gerekse kazanmış olduğu davalar ve iş bitirme özelliğiyle bir çok mükellef ve kişilerce takdir kazanan Av. Nazım ZENGİN tecrübesi ile yeni yetişecek genç avukatlara da örnek olmaya devam etmektedir.

Türkiye Azerbaycan arasında her yıl gerçekleştirilen Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde Azerbaycan halkı tarafından 2019 yılında Yılın En Başarılı Erkek Avukatı ödülüne layık görülen Av. Nazım ZENGİN, Azerbaycan’dan gelen bir çok iş adamının şahsi avukatlığını üstlenmektedir.

Verdiği demeçte ; Size şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Aslında bizim davamız tektir. Hayata dair bitmeyen bir davamız var. Her bir müvekkilimizin hak ve hukuku değerlidir ve önemlidir. Dosyasını aldığımız kişiler de bunu bilir. Sadece inandığımız davayı alır, sonuna kadar arkasında dururuz. Gerek müvekkillerimiz de gerekse bir şekilde yolu bizimle kesişen insanlar, hayata bakış felsefemizi anlarlar, bize güvenirler. Başarı birkaç faktöre bağlıdır. Öncelikle inanmak çünkü inanmak başarmanın yarısıdır. Bu nedenle şahsım olarak inanmadığım, içime sinmeyen hiçbir işi asla almıyorum. Diğer bir faktör, mesleki donanıma sahip olmak, ekip çalışması yapma, azim ve kararlılıktır.” ifadelerine yer verdi.

En Son Okunanlar
- Advertisment -
Google search engine

En Çok Okunanlar