Pazar, Haziran 23, 2024
Ana SayfaMagazinAtakan Taşur Baba Rolünde Kamera Karşısında

Atakan Taşur Baba Rolünde Kamera Karşısında

İş dünyasında gösterdiği başarılı çalışmalarından sonra oyunculuk deneyimiyle de bir çok projeye imza atan Atakan TAŞUR, Avrupa da ki gurbetçilere özel oluşturulan  bir alışveriş kartının reklam çekiminde ünlü oyuncu Wilma ELLES, ile kamera karşısına geçti.

Avrupa’dan Türkiye’ye seyahat eden bir aileyi canlandıran Atakan TAŞUR & Wilma ELLES oyunculuktaki uyumuyla göz doldurdu. Avrupa’dan Türkiye’ye gelen bir çok gurbetçiler için hazırlanan alışveriş kartının reklam yüzü olan Atakan TAŞUR & Wilma ELLES eğlence dolu sahneleriyle hafızalara kazınacak bir çekim gerçekleştirdi.

Atakan Taşur Kimdir?

Atakan TAŞUR.. İstanbul doğumlu bir ailenin tek çocuğu, Türkiye onu Bilgi İletişim Teknolojileri ve Medyada ki  başarılı organizasyonları ile tanıdı. İşine ve kendine hayran bir iş insanı olan Atakan TAŞUR’ un hayatındaki en önemli öncelikleri olarak ailesi gelmektedir. 2004 yılında bilişim sektörüne adım atan başarılı iş dünyası insanı olan Atakan TAŞUR’ uzun yıllar boyunca birçok seminer, konferanslara katılmış ticaret hayatında hergün kendini bir adım öteye götürmek için mücadele vermiştir.

Atakan TAŞUR’ UN İŞ HAYATI

Atakan TAŞUR 2004 yılından beri hem öğrenimini sürdürerek hem iş hayatında bulunarak sürekli ilerleyen bilgi çağında araştırmacı ve girişimcilik duygusu ile Bilgisayar Donanım bölümünü okumuş, bu dönemlerde farklı şirketlerde görev alarak 2013’yılında BHS GROUP şirketine ortak olarak kendi işini kurmuştur. BHS GROUP, bilişim teknolojileri, web yazılım hizmetleri, danışmanlık, medya pr, organizasyon, sosyal medya yönetimi, pazarlama, olmak üzere birçok ticaret alanında yer almaktadır. Atakan TAŞUR, globalleşen dünya’da öğrenmeye ve bilgi üretmeye açık düşünce tarzıyla haraket eden Atakan TAŞUR uzun yıllar biriktirdiği bilgi ve medya ilişkileri tecrübesiyle,  KKTC TÜRKİYE YILIN EN İYİLERİ ÖDÜL GECESİ ‘nin proje ortağı olmuş 2017/2018/2019 yıllarında kurucusu ve marka sahibi olduğu TÜRKİYE AZERBAYCAN KARDEŞLİK ÖDÜLLERİNİ düzenlemiştir. Atakan TAŞUR, Şişli Yeşilay Başkan Yardımcısı ve Polis Gazetesi Yönetim Kurulu Üyeliği İstihbarat Şefliği görevini sürdürmektedir.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar