Ana SayfaMagazinArda Kural eski günlere dönüş sinyali verdi: Ben hazırım!

Arda Kural eski günlere dönüş sinyali verdi: Ben hazırım!

Bir dönem psikolojik sorunlar yaşamasının ardından sıkıntılı günleri geride bırakan ünlü oyuncu Arda Kural’ın değişimi şaşırttı. Saçlarını kestiren Arda Kural’ın verdiği kilolar dikkatlerden kaçmadı. Kural’ın “Ben hazırım” notuyla paylaştığı son fotoğrafı sevenlerini mutlu etti.

2000’li yılların ilk dönemlerinde “Yerli Leonardio DiCaprio” olarak anılan Arda Kural, eski günlerine dönmeye çalışıyor. Psikoz teşhisi konulmasının ardından uzun yıllar hastalıkla mücadele eden Kural, 20 gün de Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görmüştü.

“ÇOK ACI ÇEKMİŞTİM”

‘Eyvah Kızım Büyüdü’ dizisinde Yıldız Asyalı ile rol alan Kural , “Yıldız ilk aşkımdı. İlk aşkıma çok tutulmuştum. Aklımda ondan başkası geçmiyordu. Hayatım Yıldız olmuştu, hep onu düşünüyordum. Sette Yıldız, evde Yıldız… Kasıtlı olarak değil ama bizi ayırdılar. ‘Önünüzde parlak bir gelecek var, birbirinizin önünü kesmeyin’ deyip ayırdılar. Çok acı çekmiştim. O günlere ait her şeyi hatırlıyorum ama hatırlamak istemiyorum” demişti. 

“ARDA’YI KARŞIMDA GÖRSEM ELİM AYAĞIM TİTRER”

Kural’ın sözlerine cevap veren Asyalı, “Bir de bana sorsunlar. İlk aşk olduğu için çok kuvvetliydi. Öyle bir duygu ben daha hiç yaşamadım. Bizi ayırdılar. İşin içinde her şey vardı. Biz onunla normal bir arkadaşlık geçiremedik, zordu. Biz ne zaman bir araya gelsek ağlaşırız. Birkaç yıl önce karşılaştık hatta bir araya gelmeye çalıştık. O zaman depresyonda olduğu için olmadı. Arda’yı karşımda görsem elim ayağım titrer. Üzücü bir şey ama her şey kısmet ve alın yazısı” açıklamasını yapmıştı. Daha sonra ikili, 2. Sayfa’nın canlı yayınına konuk olmuş ve yıllar sonra bir araya gelmişti.

Arda Kural eski günlere dönüş sinyali verdi: Ben hazırım

GÜVENLİK GÖREVLİSİNE YUMRUK ATTI

Arda Kural, geçtiğimiz aylarda Büyükçekmece sahilde bir mekanın işletmecisini darp edip, kavga çıkarmıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Kural, işletmenin özel güvenlik görevlisi Gökhan Yıldız’a yumruk atmıştı.

Arda Kural: Annem şikayet edince sokakta yaşamaya başladım

Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen polis ekipleri, oyuncuyu ifadesini almak üzere polis merkezine götürmüştü.

Arda Kural eski günlere dönüş sinyali verdi: Ben hazırım

ANNESİNİ TEHDİT ETTİĞİ İDDİA EDİLDİ

Öte yandan Arda Kural’ın bu olaydan önce ailesi ile yaşadığı tartışma nedeniyle polis merkezine götürüldüğü öğrenilmişti. İfadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen Kural’ın sadece kardeşini darp suçlamasını kabul ettiği, diğerlerini ise reddettiği öğrenilmişti. Kural hakkında bir aylık evden uzaklaştırma kararı çıkartılmıştı.

 Arda Kural: İstediklerim bir şekilde engellendi

SON HALİ DİKKAT ÇEKTİ 

Kural, zor günleri atlattı. Oyuncu, “Yıldızlara Bak” filmi ile mesleğine de geri döndü. Altan Erkekli, Tarık Pabuçcuoğlu ve Güven Hokna ile aynı seti paylaşan oyuncu, önceki gün Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

Arda Kural eski günlere dönüş sinyali verdi: Ben hazırım

42 yaşındaki oyuncunun “Ben hazırım” mesajını kamera emojisiyle paylaştı. Kural’ın, saçlarını kestirdiği ve oldukça kilo verdiği görüldü. Kural’ın, yaklaşık 6 ay önce 15 kilo verdiğine dair haberler basına yansımıştı.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM