Amber Heard ilk kez ifade verdi! ‘Ben bu adama sırılsıklam aşıktım’

Amber Heard ilk kez ifade verdi! 'Ben bu adama sırılsıklam aşıktım'

Son iki haftadır gündemden düşmeyen Johnny Depp ve Amber Heard davasında güzel oyuncu ilk kez ifade verdi. Depp’in uyuşturucu ve alkol kaynaklı öfke problemi olduğunu öne süren ünlü isim, şiddet gördüğünü anlatırken duygularına hakim olamadı.

2011 yılında birlikte rol aldıkları The Rum Diary filminin setinde aşk yaşamaya başlayan Johnny Depp ve kendisinden 23 yaş küçük Amber Heard’ün (35) ilişkileri önce nikah masasına, ardından da Hollywood’un en uzun süreli hukuk savaşına uzandı.

Aralarındaki hukuk mücadelesi devam eden çiftten Amber Heard, ABD’nin Virginia eyaletindeki Fairfax County’de görülen davada ilk kez ifade verdi. Güzel oyuncu, kimi zaman sesi titreyerek hatta bazen de gözyaşlarına boğularak “ona sırılsıklam aşık olmuştum” dediği Johnny Depp ile aşlarının nasıl bu duruma geldiğini kendi açısından anlattı.

Amber Heard ilk kez ifade verdi Ben bu adama sırılsıklam aşıktım

“MÜKEMMEL PARTNER GİBİ GÖRÜNDÜ”

Birlikte rol aldıkları 2011 tarihli The Rum Diary filminin setinde ve tanıtım turları sırasında nasıl yakınlaştıklarından bahseden Heard, o ilk dönemde edebiyat ve şiirle dolu günler geçirdiklerini ve Depp’in kendisine “mükemmel bir partner” gibi göründüğünü söyledi.

'Yatağa fırlatıp, elbisesini yırttı'

O dönem aşklarını kimseye gösteremediklerini anlatan oyuncu, bunun nedeninin Depp’in uzun süre birlikte olduğu Fransız oyuncu ve şarkıcı Vanessa Paradis’den ayrıldığını bilmemesi olduğunu ifade etti. Heard “Bana eski partneriyle bir yıldır aynı yatağı paylaşmadıkları konusunda yemin etti” diye konuştu. Fakat Depp’in çocuklarını korumak adına ilişkilerini dünyadan gizleme gereği duyduklarını da sözlerine ekledi.

“ODADA SANKİ ELEKTRİK AKIMI VARDI”

Film çekimleri sonrası ünlü yıldız kendisini arayana kadar aylarca görüşmediklerini anlatan Amber Heard, aralarındaki kimyayı tanımlamanın çok zor olduğunu da vurguladı. Bunu da “Odada sanki elektrik akımı vardı” sözleriyle aktarmaya çalıştı.

Filmin basın turları sırasında ilişkilerinin giderek derinleştiğinden ve sık sık görüşmeye başladıklarından bahseden Heard, “Bir şişenin içinden bir folyo çıkardı ve parmağıma yüzük taktı. Birkaç haftadır onunla birlikteydim. Çok yoğun bir andı. Biz normal insanlar gibi yaşamıyorduk. Dünyanın dört bir yanında, bazı yerlerde saklanıyorduk. Onun çok fazla evi vardı. O zamanlar oralar benim de evimdi. Bu bir gizlilik balonuydu. Sıcak bir parıltı, müzik, sevdiğimiz kitaplar, ikimizin de kalpten sevdiği şiirler. Bir Rüya gibiydi, mutlak bir sihir gibiydi” dedi.

Amber Heard ilk kez ifade verdi Ben bu adama sırılsıklam aşıktım

Duruşmada verdiği yeminli ifadede Depp’e sırılsıklam aşık olduğunu söyleyen Amber Heard, ‘rüya gibi’ diye tanımladığı günlerin çok uzun sürmediğini Depp’in ortadan kaybolduğunu aktardı. Oyuncu, yeniden ortaya çıktıktan sonra Depp’in kendisini Bahamalar’a davet ettiğini de sözlerine ekledi.

'Depp'le barışmaya çalışırken Elon Musk'la çıkıyordu'

“BENİ BAŞKALARIYLA İLİŞKİ KURMAKLA SUÇLADI”

Amber Heard, daha sonra Depp’in nasıl bir değişim geçirdiğini anlattı. Veda ettiği uyuşturucu ve alkol alışkanlığına geri döndükten sonra Depp’in bambaşka biri olduğunu ifade etti. Aktörün giderek kıskanç bir hale geldiğini ve kendisini başkalarıyla ilişki kurmakla suçladığını sözlerine ekledi.

Hollywood yıldızının kendisine ilk kez ne zaman vurduğunu da anlatan Heard, bunun nedeninin Depp’in eski sevgilisi Winona Ryder ile birlikteyken yaptırdığı dövme olduğunu söyledi. Ünlü isim, bu anları şöyle anlattı:

“Kanepede yan yana oturuyorduk. Ona kolundaki dövmeyi sordum. O da ‘Wino’ dedi. Ben de anlamadım. Şaka olduğunu düşündüm çünkü öyle gibiydi ve güldüm. Bu kadar basit. Ve yüzüme vurdu ve güldüm. Şaka olmalı diye düşündüm.”

ONA VURMADIĞINI İLERİ SÜRMÜŞTÜ

Johnny Depp de daha önce duruşmada bu olayı anlatmış fakat Heard’e o sırada tokat attığı iddiasını reddetmişti. Depp bu konuda “Bu, birine vurmak için tuhaf bir neden” diye konuşmuştu.

Amber Heard ilk kez ifade verdi Ben bu adama sırılsıklam aşıktım

“ONU TERK ETMEK İSTEDİM”

Amber Heard, bir noktada Johnny Depp’i terk etmek istediğini söyledi. Oyuncunun “Onu terk etmek istedim. Onun daha iyi olmasını istedim” derken hissettikleri yüzünden sesi değişti.

Ünlü makyaj markası yalanı ortaya çıkardı

Güzel oyuncu, sözlerine; “Uyuşturucu ve alkol kullanmadığı dönemlerde bana onun hayatını kurtardığımı söylerdi. Herkes bana bunu söylerdi ve ben de buna inanırdım” diye devam etti.

Amber Heard ilk kez ifade verdi Ben bu adama sırılsıklam aşıktım
Önceki HaberTrabzonspor’dan İstanbul talebi
Sonraki HaberBeşiktaş – Fenerbahçe derbisinin hakemi belli oldu