Alişan’dan yeğenleri Eyşan ve Ceylan’la yeni poz

Alişan'dan yeğenleri Eyşan ve Ceylan'la yeni poz

Alişan, temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle kaybetmişti. Büyük bir acı yaşayan Alişan, evlatları ve yeğenleri için ayakta kalmaya çalıştı. Kardeşinin ölümünden sonra zor günler geçiren şarkıcı, vaktinin çoğunu ailesiyle geçirmeye özen gösteriyor. Kardeşinin kızları Eyşan ve Ceylan’la da yakından ilgilenen Alişan, son olarak yeğenleriyle ve babasıyla vakit geçirirken çektiği kareyi takipçileriyle paylaştı.

2018 yılında Buse Varol ile nikah masasına oturan ve bir yıl sonra oğlu Burak’ı, 2021’de de kızı Eliz’i kucağına alan Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ı Temmuz 2021’de koronavirüs sebebiyle kaybetmişti. 45 yaşındaki Alişan, aynı zamanda menajeri de olan kardeşinin ölümünün sonra toparlanmakta zorlandı.

Kardeşinin ölümünden sonra zor günler geçiren ve özlemi her geçen gün daha da artan Alişan, yıllar öncesine ait fotoğrafı Instagram’da takipçileri ile paylaşmıştı. Alişan fotoğrafa ‘Çok özledim’ notunu düşmüştü.

Alişandan yeğenleri Eyşan ve Ceylanla yeni poz

“ABİM BİZİ ÖKSÜZ BIRAKTIN”

Alişan, kardeşini ölümünün ardından Instagram hesabından duygusal bir mesaj paylaşmış ve “Abim bizi öksüz bıraktım gittin.. Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin… Ben şimdi sensiz ne yapacağım… Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi…Allah’ım seni bizden daha çok istedi, yanına aldı… 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı… Şimdi 4 çocuğum var artık… Sen rahat uyu Eyşan’ım, Ceylan’ım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um… Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin inşallah…” demişti.

Alişan'dan 'masaj' fotoğrafı açıklaması

“HİÇBİR SÖZ SENİN İÇİN BİR ANLAM İFADE ETMEYECEK”

Alişan, kardeşi Selçuk’un iki çocuğu ve eşi Merve Tektaş’la sahip çıktı. Alişan, geçtiğimiz hafta yengesinin doğum gününü de Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kutlamıştı.

Instagram hesabından Merve Tektaş ve kızlarının fotoğrafını paylaşan Alişan, “İnşallah nice güzel yaşların olur meleklerinle birlikte. O kadar zor ki… Hiçbir kelime, hiçbir söz bugün senin için bir anlam ifade etmeyecek biliyorum. Ama şunu bil ki, sen meleklerin için artık daha önemlisin. Ben hep arkanızda olacağım ömrüm yettikçe. Doğum günün kutlu olsun” demişti.

Alişandan yeğenleri Eyşan ve Ceylanla yeni poz

Paylaşıma yorum yapan Merve Tektaş ise yaşadığı acıyı; “Canımın ne kadar yandığını ifade etmem mümkün değil. ilk defa yeni yaşımda ‘Keşke dünyaya hiç gelmeseydim’ diyorum ama benim meleklerim beni kanatlarımdan tutuyor ve sen iyi ki varsın iyi ki” sözleriyle dile getirmişti.

'Suzan Tektaş gelinini affetmedi' iddiası

YEĞENLERİNİ PAYLAŞTI

Vaktinin büyük bir kısmını ailesiyle geçiren Alişan ise yeğenleri Eyşan ve Ceylan ile çektiği fotoğraflara bir yenisini daha ekledi.

Ceylan’la poz verdiği sırada; babası Mehmet Tektaş ve Eyşan’ın sohbet ettiğini görüntüleyen ünlü şarkıcı, paylaşımına; “Biz fotoğraf çekerken, dedeyle sohbet” notunu düştü.

Alişandan yeğenleri Eyşan ve Ceylanla yeni poz
Önceki HaberAraştırmada ortaya çıktı: Koronavirüsü ağır geçiren kişilerin IQ puanı düşüyor
Sonraki HaberEbru Yaşar: Topuklu giymek artık korkutmuyor!