Ana SayfaMagazinAlişan'dan çocuklarıyla yeni poz! 'Dosta güven, düşmana korku salıyoruz'

Alişan’dan çocuklarıyla yeni poz! ‘Dosta güven, düşmana korku salıyoruz’

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan şarkıcı Alişan, ailesiyle keyifli anlarını sık sık takipçileriyle paylaşıyor. Vaktinin çoğunu eşi ve iki çocuğuyla geçiren ünlü isim, son paylaşımıyla adından söz ettirdi. Örümcek Adam kostümü giyen oğlu Burak ve kızı Eliz ile poz veren Alişan da kafasına dinazor kostümü geçirdi. Ünlü şarkıcı ve çocuklarına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Dizi setindeki arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşen ve birlikteliklerini 2018 yılında evlilikle taçlandıran Buse Varol ile Alişan, 2019’un şubat ayında oğlu Burak’ın doğumuyla ilk kez babalık duygusunu yaşamıştı. Ünlü ikili, 2020 yılında da kızları Eliz’i kucaklarına almıştı.

ÇOCUKLARIYLA POZUNA YORUM YAĞDI

Bir dönem boşanacakları haberleriyle gündeme gelen ve ardından aralarındaki buzları eriten çiftten Alişan, geçtiğimiz aylarda oğlu ve kızıyla objektif karşısına geçmişti. Alişan, Burak ve Eliz ile verdiği poza; “Abisi hep böyle bakar kardeşine” notunu kalp ve nazar boncuğu emojileriyle eklemişti. Ünlü türkücünün paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

Alişandan çocuklarıyla yeni poz Dosta güven, düşmana korku salıyoruz

Ünlü türkücünün eşi Buse Varol, “Canlarım” yorumunu yaparken; Alişan’ın merhum kardeşi Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş ise “Maşallah onlara. Abisi her zaman öyle bakacak” ifadelerini kullanmıştı.

 

"Bugün doğum günün ama sen yoksun!"

“YAZ SONU AYNI RENGİ YAKALADIK”

Yazın son günlerini iki çocuğu ve oyuncu eşi ile Alaçatı’da geçiren Alişan, keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti. Çocuklarıyla özel olarak ilgilenen ünlü şarkıcı, oğlu Burak’la verdiği pozu paylaşmıştı.

Alişandan çocuklarıyla yeni poz Dosta güven, düşmana korku salıyoruz

Baba-oğul havuz keyfi yaptıkları anda fotoğraf çektiren Alişan, paylaşımına; “Yaz sonu aynı rengi yakaladık. Şimdi İstanbul’a dönüş” notunu düşmüştü. Eşi Alişan ve oğlu Burak’ın fotoğrafını kayıtsız kalamayan Buse Varol ise gönderiye; “Yerim sizi aşklarım” yorumunu yapmıştı.

"Evlatlarımızla birlikte yaşlanmak nasip olsun"

BUSE VAROL KAYITSIZ KALAMADI

Şimdilerde İstanbul’da olan ve yoğun tempoda çalışan Alişan, boş vakitlerini ailesiyle geçiyor. Oğlu Burak ve kızı Eliz ile yakından ilgilenen ünlü isim, son olarak çocuklarıyla objektif karşısına geçti. Kızı ve oğlunda Örümcek Adam kostümü olan kendisi de dinazor kostümünü başına geçiren Alişan, paylaşımına; “2 örümcek ,1 dinazor… Dosta güven, düşmana korku salıyoruz maşallah” notunu düştü.

Alişan ve çocuklarının pozuna binlerce beğeni ve yorum gelirken Buse Varol da bu kareye kayıtsız kalamadı. Ünlü oyuncu, eşi ve evlatlarına; “Aşklarım” yorumunu yaptı.

Alişandan çocuklarıyla yeni poz Dosta güven, düşmana korku salıyoruz
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM