Ana SayfaMagazinAleyna Tilki'nin iddialı tarzı!

Aleyna Tilki’nin iddialı tarzı!

Konserlerinde tercih ettiği cesur kostümlerinin yanı sıra Twitter ve Instagram hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da çok konuşulan Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde fotoğraflarına gelen olumsuz yorumlarla ilgili olarak, “Paylaşımlarımda abartı bir şey yok” demişti. Son olarak Etiler’de görüntülenen genç şarkıcı, iddialı mini eteğiyle dikkat çekti.

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Aleyna Tilki, geçtiğimiz temmuz ayında Amerikan müzik dergisi Billboard’a röportaj vermiş, ardından Instagram hesabından odasında iç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçtiği bir pozunu yayınlamıştı. Şarkıcı, sosyal medyada paylaşımına gelen tepkilere ise “Fotomu muhafazakarlık adı altında eleştirenler; hiçbiriniz muhafazakar değilsiniz. Algınız bir önceki gün bir Türk kadını olarak Billboard’a verdiğim röportajı değil, son fotoğrafıma reaksiyon veriyorsa ilgi alanınız başarı değil, iç çamaşırımdır. Gerçekten temiz bir yerden muhafazakar olanlara saygım derin ve sonsuzdur. Dedelerimi, anane babaannelerimiz bize kıymetli şeyler öğretti. Onların ortamında inanın iç çamaşırıyla gezmiyorum. Aahte muhafazakarlarla bir iç çamaşır partisi yapmak isterim” cevabını vermişti.

Aleyna Tilkinin iddialı tarzı
'Aleyna'yı alıp yetiştirme yurduna vermek istediklerinde canımdan can gitti!'

“İNSANLARIN OLUMLU DÜŞÜNCELERİ MUTLU EDİYOR”

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde de Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Objektiflere poz veren Tilki, “Şarkımız gayet güzel gidiyor ve çok olumlu tepkiler alıyorum. İnsanların olumlu düşünceleri beni mutlu ediyor” demişti.

“YORUMLAR NORMAL DEĞİL”

Aleyna Tilki, sosyal medyadan paylaştığı ve birçok eleştiri aldığı pozlarıyla alakalı da şöyle konuşmuştu:

Eğer beni düşünüyorlarsa acayip acayip yorumlarda bulunmazlar. Benim psikolojimi düşünüyorlar ama bazılarının kendi söyledikleri ve yaptıkları yorumlar da normal değil. Bence fotoğraflarda abartı hiçbir şey yok.

Aleyna Tilkinin iddialı tarzı

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNE TOPLADI

22 yaşındaki ünlü isim, tüm bunların ardından Etiler’de yer alan bir mekandan çıkarken görüntülendi. Çıkışta yanındaki bir arkadaşının fotoğraflarını çeken Tilki, basın mensuplarının sorulara yanıt vermemeyi tercih etti. Mini eteğiyle bakışları üzerinde toplayan genç şarkıcı, kendi aracını süren erkek arkadaşı ile ilgili olarak, “Şoförünüz mü? Mekandan beraber çıktınız?” sorularını da cevapsız bıraktı.

Aleyna Tilkinin iddialı tarzı

Aleyna Tilki, daha sonra oradan ayrılarak, soluğu erkek arkadaşı ile Emirgan’daki başka bir mekanda aldı.

'Nasıl rahat hissedersem öyle giyinirim!'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM