Aleyna Tilki: Ticari kafam yok!

Aleyna Tilki: Ticari kafam yok!

Aleyna Tilki, son dönemde kendisine birçok iş teklifi geldiğini açıkladı. Reklam filmlerinin çoğunu reddettiğini belirten şarkıcı, “Gelen işin, benimle ne kadar uyumlu olduğu para kazanmaktan daha önemli” dedi. Genç popçu, bir dönem arasından su sızmayan Demet Akalın ile çok konuşulan tartışması hatırlatılınca ise dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Meslektaşı Demet Akalın ile ‘dünya starlığı’ polemiği yaşayan Aleyna Tilki, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Keyfinin bir hayli yerinde olduğu görülen 21 yaşındaki şarkıcı, mekanın çıkış kapısında basın mensuplarının soruları yanıtladı.

“PARA KAZANMAKTAN DAHA ÖNEMLİ”

Son dönemde bir hayli iş teklifi adığını dile getiren Tilki, “Çok teklif alıyorum aslında ama benim olayım çoğu işi reddetmem. Beğendiğimi de çok sahipleniyorum, yapıyorum” dedi. Birçok reklam filmine ‘Hayır’ cevabı verdiğini üzerine basarak yineleyen popçu, “Ticari bir beynim yok. İşin benimle ne kadar uyumlu olduğu, para kazanmaktan daha önemli” şeklinde konuştu.

Aleyna Tilki: Ticari kafam yok

“BU KADAR PARA HARCAMA”

“Serdar Ortaç’ın maddi sıkıntı çekiyor. İleride siz de böyle olmaktan korkmuyor musunuz?” sorusu yöneltilen ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Ben yatırımımı kliplerim ve kariyerimdeki global tarafa yapıyorum. Aynı zamanda Türkçe şarkılarımın kalitesine yapıyorum. Pop şarkı da olsa, arabesk de olsa en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bunlar bir sanatçının yapabileceği en iyi yatırımdır diye düşünüyorum. Kliplerim birçok insandan daha fazla para harcanarak çekiliyor ve herkes ‘Bu kadar para harcama, normal bir klip de çeksen aynı şey olacak. Git yatırım yap’ diyor ama ben yatırımımı buradan yapıyorum. Benim kredim gibi, kredi açıyorum ve onu ömür boyu kullanabileceğimi düşünüyorum yani.

'Her insanın hayatımda bi süresi var'

“KLİPLERİME, STYLING’İME YATIRIMI YAPIYORUM”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın çok konuşulduğu hatırlatılan Tilki’ye, çantasının fiyatının dudak uçuklattığı haberleri hakkında, “Çantaları ve giyinmeleri seviyorum. Yatırımlarımı kıyafetlerim, kliplerime ve styling’ime yapıyorum” dedi.

Aleyna Tilki: Ticari kafam yok

“SİZ BUNDAN EĞLENİYOR MUSUNUZ?”

Demet Akalın’ın “Ben Aleyna’yı çok seviyorum, ona takılıyorum” sözleri hatırlatılan popçu, “Siz bundan eğleniyor musunuz? Ben eğlendiğinizi düşünmüyorum. Bir sürü paylaşım yapmışım güzel, eğlenceli görüşlerim… Bununla daha çok eğlenmiyor musunuz? Bunları sorun bana” karşılığını verdi.

'Demet'in eşi aradı, özür diledi'

“UMURUMDA DEĞİL”

Akalın’ın, “Bir tane dünya starı var, o da Tarkan” sözlerini duymazdan gelen Tilki, “Artık biraz genç ve taze konular olsun magazinde. Böyle eğlenceli dinamik” açıklamasını yaptı. “Yorumları ciddiye almıyorsunuz o zaman” yorumunu ise şöyle değerlendirdi:

Umurumda değil hiçbir şey. Ne yapayım yani. Ben Aleyna olarak bildiğim en iyi şeyi yapmaya devam ediyorum. Dünyanın en büyük yapım şirketiyle çalışıyorum ve birçok büyük firma beni destekliyor. Eğleniyoruz. Bu nedir arkadaş, iki saniye eğlenemeyecek miyiz?.

'Demet Akalın bana olmayacak şeyler yaptı'

Önceki HaberTuğba Yurt’tan Kerem Bürsin’in sözlerine destek!
Sonraki HaberJessica May yeni kimliğiyle poz verdi