Pazartesi, Temmuz 15, 2024
Ana SayfaMagazin6.TÜRKİYE AZERBAYCAN KARDEŞLİK ÖDÜLLERİ, SAHİPLERİNİ BULUYOR

6.TÜRKİYE AZERBAYCAN KARDEŞLİK ÖDÜLLERİ, SAHİPLERİNİ BULUYOR

BHS Group Medya ve Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü organizatörlüğünde, 6. kez düzenlenecek Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi 28 Kasım salı akşamı ”Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli’de sahiplerini buluyor.

Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinin kurucusu BHS Group Medya sahibi Atakan Taşur ve Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü Genel Başkanı Koray Bozat’ın ev sahipliği yapacağı görkemli tören, 7.Devlet 1 Millet ruhuyla altıncı kez düzenlenecektir.

​​​​​​

Sanat, Siyaset, Spor ve İş Dünyası’nın en iyilerinin ödüllendirileceği Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde Azerbaycan Devleti’nin elde ettiği büyük zafer olan Karabağ Zaferi’nin yıldönümü ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıldönümü kutlanacaktır. Türk Dünyasını yakından ilgilendiren bu büyük gecede geçtiğimiz yıllarda; Oktay KAYNARCA, Furkan PALALI, Kerem ALIŞIK, Perihan SAVAŞ, Serkan KAYA, Ebru YAŞAR ve Gülben ERGEN gibi isimler Kardeşlik Ödülüne layik görülmüştü. 28 kasım Salı akşamı yeni ödüllerin sahiplerini bulacağı organizasyonun sahne sunumunu ise ünlü haber sunucusu Emre BUGA, kırmızı halı sunumunu ise Buse ILGAZ üstlenecektir.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar