500’ü aşkın gönüllü ile “4 yılda 4 okula destek”

500’ü aşkın gönüllü ile “4 yılda 4 okula destek”

Kibar Holding’in 4 yıl önce başlattığı ve 500’ü aşkın gönüllünün girişimi ve çabalarıyla yürütülen projede “ilk 4 yılda 4 okula destek” hedefinin gerçekleştiği duyuruldu.

Gönüllülerin odak alanı ise “eğitim ve çocuk”. 500’ü aşkın Kibar Gönüllüsü tarafından 4 yılda 100’e yakın proje hayata geçirildi. Proje kapsamında “İlk 4 yılda 4 Okul”a destek hedefini pandemiye rağmen gerçekleştiği duyuruldu.

Kibar Holding CEO’su Haluk Kayabaşı, “eğitim, toplumun gelişiminde en kritik etken, çocuklar ise her zaman vurguladığımız gibi geleceğimizin teminatı. Çalışanlarımızın bireysel çabalarını kurumun olanakları ile entegre etmeyi başardık. Bu sayede hem Grup olarak bizim topluma sunduğumuz katkı sürdürülebilir bir yapıya kavuştu hem de çalışanlarımızın çabaları büyük projelere dönüştü. Amacımız eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmak, dezavantajlı bölgelerdeki çocuklarımızın gelişimine destek olmak ve onların hayatına dokunmak. Bunu başardığımızı düşünüyoruz, Kibar Gönüllüleri ile gurur duyuyoruz” dedi.

Önceki HaberNBA’de Cedi Osman’ın sayıları Cleveland Cavaliers’a yetmedi
Sonraki HaberFenerbahçe La Liga sınavlarından başarıyla çıktı